İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

firefox hiçbir internet sayfasına bağlanmıyor

ayna

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar. bugün böyle bir sorunla karşılaştım. firefox u açtığımda hiç bir internet sayfasına bağlanmadığını gördüm. kaldırdım tekrar kurdum gene olmadı, kaldırdım bir önceki sürümü kurdum gene olmadı. üstüne opera ve avant browser kurdum takır takır çalışıyor ve bağlanıyor ama firefox hala hiç bir internet sayfasına bağlanmıyor. yardım edebilecek var mı acaba?

not : yeri burası mı bilmiyorum ama acil yardıma ihtiyacım var bu yüzden affınıza sığınıyorum.

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
istersen sayfayı bizede ver bizde bakalım baglanıp baglanmadıgına ama benim kurulu olan firefox zararlı buldugu sitelere girmiyo onu biliyorum engelliyordu? ama bu sıralar hiç öyle birsey yapmadı.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Kaspersky veya Norton Internet Security gibi bir programla firefox aplikasyonunun network trafigini kesmis olabilirsin.

S

SivilceDeneyimleri

Misafir
evet firefox bende de tutukluk yapıyo biraz opera babalar gibi çalışıyo oysaki

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayın arkadaşlar benim anlamadığım husus, Mozilla ürünü olan Firefox son zamanlarda baya tutuldu ama bilmiyorum webmasterlara bir desteği olduğunu sanmıyorum. Birçok internet sitesi W3 standartlarına uymuyor diye Firefox'ta görüntülenmiyor.

Acaba W3 standartları bizlerin yeni oluşumların önünde bir engel mi yoksa zorunlu bir yol mu?

Neden Firefox, Microsoft ürünü olan İnternet Explorer gibi değil. Yani tüm siteleri ayırt etmeksizin açmıyor. Ayırt derken yanlış anlamayın W3 gibi standartlar demek istedim.

Bileniniz var mı? Ayrıca kendi sitemde açılmıyor. Microsoft FrontPage'de yapıyorum ama sanırım resim olarak görüyor ''Metin Kutusu'' denilen çerçeveleri.

Hiç ilgilenen arkadaş oldu mu bu konu ile. Bilen arkadaşlardan yardım istiyorum. Çok teşekkürler.

Saygılarımızla,
Oğuzhan FELEK

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Sayın arkadaşlar benim anlamadığım husus, Mozilla ürünü olan Firefox son zamanlarda baya tutuldu ama bilmiyorum webmasterlara bir desteği olduğunu sanmıyorum. Birçok internet sitesi W3 standartlarına uymuyor diye Firefox'ta görüntülenmiyor.

Acaba W3 standartları bizlerin yeni oluşumların önünde bir engel mi yoksa zorunlu bir yol mu?

Neden Firefox, Microsoft ürünü olan İnternet Explorer gibi değil. Yani tüm siteleri ayırt etmeksizin açmıyor. Ayırt derken yanlış anlamayın W3 gibi standartlar demek istedim.

Bileniniz var mı? Ayrıca kendi sitemde açılmıyor. Microsoft FrontPage'de yapıyorum ama sanırım resim olarak görüyor ''Metin Kutusu'' denilen çerçeveleri.

Hiç ilgilenen arkadaş oldu mu bu konu ile. Bilen arkadaşlardan yardım istiyorum. Çok teşekkürler.

Saygılarımızla,
Oğuzhan FELEK

zaten topik açmışsın neden heryere yazıyosun aynı şeyi

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk önce buraya yazdım fakat konu zaten alakalıydı. Cevap gelmeyince yine ilgili yerlere ekledim. Bu kural dışı ise bilmiyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5