İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Firefox kullanan Adsenseçi'ler için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HighVoltage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birincisi firefox google in degil, Mozilla nin.
ikincisi bu plug in i yapan sirket Mozilla degil, Mincus adinda bi yer, yani tamamen guvenli oldugunu kimse savunamaz bunun.

Sonuçta Mozilla Google ile sıkı anlaşma içerisinde olan bir firma. Güvenmek gerekir. Zaten yama Mozillanın resmi sitesinden yayınlanıyor başkasının eline geçmeyecektir.

Phantasm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence pluginler güvenlidir. güvenli olmak zorunda çünkü mozilla'nın developerlara okaylettiği anlaşmalar çok sert.

ayrıca zaten açık kaynak kodlu. isteyen istediği şekilde kodları görebiliyor. isteyen 3-4 adımda plugin'in adını değiştirip piyasaya sürebilir. tabii mozilla'nın sitesinde kabul görmez.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
yoktur u görünce eski günler aklıma geldi.. pek birşey değişmemiş bakınca, hala adsene-google peşinde dolanıyoruz. gerçi eskiden daha bir hevesliydik. yaşlandık valla.

N

NRT

Misafir
Herkesin kurması gereken üzerinde iken sağ tuşla tıkladıgınızda direk hesabınızdasınız.

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
ben kurdum da çalıştıramadım.. gerekli bilgileri giriyom ama olmii

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
:) hiç dikkat etmemişim.. çalıştırdım ama gereksiz bir eklenti.. zaten pc yi açıp bir kere url yi tarayıcıya yazdın mı, o kalıyor orda..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5