İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Firefox Optimizasyon Aracı

Alone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
" Daha önce verildiyse özür dileyerek konuyu açıyorum "

Firefox için geliştirilmiş bu araç sayesinde Firefox’un çalışma sırasında harcadığı ram miktarında müthiş bir azalma gözleniyor.

Firefox Ultimate Optimizer
adındaki bu program kurulum gerektirmiyor ve saatin yanında çalışıyor. Programı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Kaynak

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Büyük bir heyecanla indirdim ama bende program açılmıyor... :=)

Alone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bende sorunsuz çalışıyor :) sizde neden çalışmıyor anlamadım :)

ritemre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
" Daha önce verildiyse özür dileyerek konuyu açıyorum "

Firefox için geliştirilmiş bu araç sayesinde Firefox’un çalışma sırasında harcadığı ram miktarında müthiş bir azalma gözleniyor.

Firefox Ultimate Optimizer
adındaki bu program kurulum gerektirmiyor ve saatin yanında çalışıyor. Programı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Kaynak

RAM'den tasarruf yapacağım derken işlemciye yöneliyor diyenler de bulunuyor bu program ile ilgili,ama ben hiç bu olaya rastlamadım. :) Keşke Flock için de böyle bir program olsa. :)

ENVER

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kullanan varsa tavsiye ediyor mu? cpu ram olayı doğrumu:)

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bi işe yaramıyor.
çalıştırdığımda firefox 250 mb ram yiyordu toplamda ise 700mb ram harcanıyordu çalışınca firefox un ram harcaması 3 mb a düştü ama toplam ramde hiç bi değişiklik yok.

donjuanyasin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eklenti kolpadır :) böyle birşeyin imkanı olsa firefox kendisi yapamazmıydı bunu ??arkadaşlar,inanmayın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5