İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Firefox Os İçin de Twitter Geliyor

haymet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mahmut Saral - - Mozilla'nın düşük özellikli telefonlara yönelik olarak hazırladığı mobil işletim sistemi Firefox OS için Twitter uygulaması geliyor. Twitter blogunda Mühendis Manuel Deschamps'ın verdiği bilgilere göre, Firefox işletim sisteminde yıl sonuna doğru Twitter kullanılabilecek.

Uygulama, tıpkı diğer mobil işletim sistemlerinde olduğu gibi ana ekran, bağlantı, keşfetme ekranı ve profil sayfası gibi sekmeleri barındıracak. Bunların yanında bir de Firefox'un web aktivitelerine yönelik özelliğiolacak.

Firefox'un HTML 5 kullanması, geliştiricilerin uygulamaları rahatlıkla hazırlaması için güzel bir detay. Bakalım Alcatel ve ZTE gibi firmalardan gelecek ilk Firefox telefonlar, piyasada nasıl bir etki yaratacak...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5