İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

firefox Pixlr Grabber ile görüntü yakalama

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
firefox Pixlr Grabber eklentisi ile saniyeler içinde harikalar yaratabilirsiniz bu eklenti sayesinde yakaladığınız görüntüyü kaydedebilir paylaşabilir ve düzenleyebilirsiniz

öncelikle eklentiyi buradan : https://addons.mozilla.org/en-us/firefox/addon/pixlr-grabber/ indirin ve kurun

işleme başlıyoruz

ilk önce bir görüntü yakalayalım sağ tıkla grab sekmesinden yakalama boyutu seç ben grab a defined area seçeneğini seçiyorum ve karşıma çıkan çerçeve ile yakalamak istediğim görüntüye sürükleyerek crop ile görüntüyü yakalıyorum

önüme çıkan : edit(düzenle) share(paylaş) save (bilgisayara kaydet) copy - seçeneklerden edit ile pixlr.com adresine yönlenerek fotoyu düzeltiyorum ve imm.io adresine otomatik kaydederek resim url adresini alıyorum

4G9m.png

sadece çektiğiniz resmin adresini almak istiyorsanız share seçeneği ile resim url adresini alabilirsiniz bunu yapmanız sadece 5 saniyenizi alacaktır

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Prt Sc
Sys Rq
tuşunun geliştirilmiş hali:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5