İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Firefox'a CNet Ödülü

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Mozilla'nın sevilen internet tarayıcısı Firefox'a CNet'in Webware 100 Winner ödülüne layık görüldü. Ödülün duyuru sayfasına gitmek için tıklayın.

Bu ödüle geçtiğimiz senede layık görülmüştü. Mozilla Firefox'a başarılar diliyorum. İyiki varsın!

08winnerbadge_60pxb.jpg
webware-100-2007.png

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Safade FF2 önizlemesi koymuşlar!
Bu arada dikkatimi çekti, Noel Baba google earthda görülmüş!

http://news.cnet.com/8301-17939_109-10128642-2.html

Sayfada Firefox 2 ekran görüntüsünü koymuşlar ama sitenin ekran görüntüsü. Tarayıcı görünmüyor resimde.

Google'ın bir marifeti daha işte :) Kişilere biraz hoş, biraz yenilik, biraz haber malzemesi ile gelecek olan ücretsiz reklam falan ... Yani Google işte. Daha başka ne denilebilir ki?

GoogleNorad_610x457.png

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Orjinal post tarihi: April 21, 2008 12:00 PM PDT

Bu ödüller zaten 2007 yılında belirleniyor ama 2008 ödülü olarak belirtiliyor. Belki duymayan olabilir diye dillendirdim. Bir sorun mu var?

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
8-9 ay olmuş adamlar bu mesajı göndereli, bi sorun yok ne sorun olabilirki. Oyle yazmissinizki dün FF bu ödüle layık görülmüş gibi anlaşılıyor.

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet biraz öyleymiş gibi bir izlenim veriyor ama ben direk haber sayfasına yönlendirme yaptım. Yani bunu okuyan kişi azda olsa ingilizce bilmesi lazım. Konuyu zaten farklı şekilde anlatamazdım.

Bu arada ben bazı kişiler gibi sağdan solda kopyala yapıştır haberler yaparak veya kaynağı belirtilmemiş, sanki kendi haber ajansıymış gibi haber paylaşımları yapmadım.

Ben bu forumdaki kişileri çok iyi tanımazsamda sıklıkla bulunduğun ilk forum. Ve gerçekten burada olmakta mutluyum. Yani güzel ortam.

Eleştiri gerçekten haklı, ama bilmeyenler de bu konuyu öğrensin zaten 2008 yılının sonlarındayız 2008'de kim ödül almış bilsin istedim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi