İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Firewall dedicated Sunucu Önerileri - Saldırı Alıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

XANTOS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Serverim Dedicated 24gb 2ye Bölünük 2 Arkadaş Kullanıyoruz Benim Küçük bir Oyun Projem Var Arkaşımda Aynı Oyunu Kullanıyor ama ben buişte Ustalaştığım için Bazı kişiler Bana bayabi Zıt Gitti Her Akşam Büyük Çapta saldırı Alıyor bi Arkadaştan Anti d-dos Guardian 3.2 Aldım ama %50 Koruma Yapabiliyor Galiba baya büyük bir saldırı Yapıyorlar Yazılımsal Olarak Kullanmadığım hiç bir Proğram Kalmadı.sorum şunlar

1.İP Me Yabancı Ülke İplerını Nasıl Yasaklarım(çünkü tüm saldırılar Yabancı Ülkelerden geliyor rusya-çin-taiwan vs)
2.Saldırı 30dk Sürdükten Sonra Makinam DNS hatası verıyor Sunucu Erişim Kesılıyor (WMWAreden Ulaşabiliyorum sadece)
Bunlarla ilgili Tavsiye Bekliyorum

veya Ucuz Yollu 32GB 24GB Frewall Dedicated Sunucu Önerileri İstiyorum

tekrar Açıklayıcı olayım Forumuma Veya Siteme Kesınlıkle Saldırı Almıyorum Yapamıyorlar Bayabi uğraş Sonucu çözdük Bu Seferde Direk İP Dalıyorlar Benım Tek Sorunum ip me saldırı gelince trafik Kapanıyor Nette Gezerken Forumu Gördüm Biraz inceledım Konu açma aklıma geldi hayırlı cvplarınızı Bekliyorum.

Teşekkürler.

dİPNOT: Özürdilerim SUNUCU windows server 2008R2

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
Merhaba sunucunuz linux ise aşşağıdakini denermisiniz lütfen

wget http://www.inetbase.com/scripts/ddos/install.sh

sh install.sh

Conf dosyasını Editleme:

pico /usr/local/ddos/ddos.conf

APF_BAN=0 bu özellik 1 ise apf ile banliyo 0 ise iptables ile ( APF bilmiyorsak 0 Olmalı )

NO_OF_CONNECTIONS=150 >Bir IP 150 Baglantı yapılabilir.

BAN_PERIOD=600 >Bu sayı 10 dakika anlamında 10 dakikada 150 baglantı yapanı banlıyor.

[email protected] Seklinde kendi mail adresimizi giriyoruz.

Bu anlatım alıntıdır kaynak

XANTOS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Malesef Özürdilerim SUNUCU windows server 2008R2

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
Windows sunucuda ip banlama komutu

Kod:
netsh advfirewall firewall add rule name="kural" dir=in protocol=icmpv4 new remoteip=[COLOR="#FF0000"]95.7.123.123[/COLOR] enable=yes action=block profile=Public

XANTOS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saolasında bu şekilde 10 binlerce ip Banlayamam Direk o Ülkeden Girişleri Kapatabilmem lazım.

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
şu vidyoyu izle lütfen

[video=youtube;JETBBUAU9l0]http://www.youtube.com/watch?v=JETBBUAU9l0[/video]

XANTOS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Firewall Server Aldım.Tek çözüm Buydu Galiba :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5