İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Firma Logo'm Eleştirilerinizi Bekliyorum..

MasterBora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar

Web Tasarım ve Internet Reklamcılığı, alanlarında faaliyet gösteren firmam için bir logo hazırladım. görüş olumlu olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum..

pikselplus-small.png

pikselplus-wide.png

3xpr3ssiv3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
P logosu çok hoş ama yazım olan bilemiyorum, şahsi görüşüm pek beğenmedim.. :ıslık:

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Noktanin pek bir katkisi olmamis, noktasiz versiyonunu deneyebilirsin.
Ortadaki cerceveli P ve cevresindeki cerceveler diger karakterlerden daha degisik bir renkte olursa bu detay daha guzel goze carpabilir.

MasterBora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Noktanin pek bir katkisi olmamis, noktasiz versiyonunu deneyebilirsin.
Ortadaki cerceveli P ve cevresindeki cerceveler diger karakterlerden daha degisik bir renkte olursa bu detay daha guzel goze carpabilir.

Eleştiriniz için Teşekkür ederim.. Noktanın yerine patent gelecek o sebeble geçici olarak nokta yerleştirdim. Çerçeveliri "L" harfinden oluşturdum.. Değişik renk önerinizi dikkate alacağım..

SyFa

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Can sıkıntısından bende bunu yaptım :D
Belki biyerlerde lazım olur :)

adszcfy.png

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Pixel ve Plus kelimelerinden yola çıkarak + yı pixel gibi kullanıp p harfi yazabilirsin. Ne diyorlardı buna tüme varım mı ne :peh:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5