İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Firma Telefonları Scripti + Tamamen Hit Bombası + Süper Bot + Yorum Botu = 75 TL

Web_Scripti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Script'in tüm hakları Webscripti.com'a aittir. *** script satış konusunu açtığım 6. scripttimdir. Scriptim oldukça kullanışlı(Telefon rehberi adına herşey), sade ve uygun fiyatlıdır. Script Google'dan hit çekmede 10 numaradır ve Ziyaretçileri adrese sadık bırakmada da 10 numaradır.

Kullanıcıya kendine bağlatacak bir kaç özellik :
Şu Adrese Girelim : http://www.webscripti.com/demo/rehber/telefon_numarasi_arama.php

Oradan Şehir Olarak Adanayı Seçiniz ve bölge olarakta çukurovayı seçiniz. sonrada araya basınız. Tüm adana çukurovadaki firmaları gösterir. Orada isterse restaurant der ister otelleri der. Orası ziyaretçiye kalmıştır.

Şu Adrese Girelim : http://www.webscripti.com/demo/rehber/ekle.php
Eklerken şehiri seçtiğinizde bölgeyi yine otomatik getiriyor ve alt tarafa alan kodunuda otomatik yazıyor. Ve sağ taraftaki alana 7 hanelik telefon alanı açıyor.

Admin Paneli :
+ Sponsorlükleri onaylama ve onaylamama.
+ Otomatik Yorum Botu (Örneğin : Rastgele 100 firmaya yorum ekle diyince 100 firmaya yorumu ekler ve son 5 saat içinde eklenmiş gibi göster derseniz o şekilde gösterir. Sitenizi sürekli güncel tutar ve google tarafından + değeri yüksek olur. Detaylı kullanımı vardır)
+ Gelen Rehberleri onaylama
+ Rehberleri Düzenleme
+ Yanlış Rehber bilgisi(Yalnış telefon bilgisi linkine oluşan alan)
+ Düzenleme isteği (Rehberin bilgisini düzenleme isteği, Sol tarafta eski rehber şekli sağ tarafta ziyaretçinin istediği şekil. Onaylarsanız rehber o şekile geçer.)
+ Kategoriler (Ekleme,Çıkarma,Düzenleme)
+ Süper Firma Botu (15 bin firma bulunuyor içerisinde)
+ Yorum Onaylama
+ Site Ayarları (Anasayfa title, keyword, description v.s.)

Script şuana kadar tek 1 kişiye satılmıştır.
http://www.telefonuadresi.com/
Adananın En büyük Börekçisinde 1. Sırada Tıkla (Aranan Kelime : lale börekçilik)
Adananın en büyük dönercisinde 5. Sırada : Tıkla (Aranan kelime : gökçeli adana telefonu)
Adana'nın En büyük pastanesi 3. sırada : Tıkla (Aranan Kelime : mado gazipaşa)
Hatayın En Büyük Dönercisi 1. Sırada : Tıkla (Aranan Kelime : mudurnu hatay)

Site tek 1 siteden link alıyor oda liveinternet.ru : Tıkla

sahibi internetten anlamayan birisi olduğu halde eklenen her içerikte anasayfada çıkıyor. sadece 161 tane içerik eklemiş durumda. Kendisi hiç eklemediğini söylemişti.

Fiyat : 75 TL (1 Siteye kurulum fiyatıdır. Sonraki her alışınız %50 indirimlidir)
Stok Sayısı : yoktur.
Seo : Linkler ve meta ayarları tam kıvamındadır.(isterseniz meta ayarlarınızı size özgü yapabilirim)
Reklam : Sitede 8 çeşit reklam alanı vardır. (Hepsinin kontrolünü admin panelinden yapabilirsiniz.) Scripti alana İsteğe özel ücretsiz reklam alanı yaparım.
Bot Garantisi : www.webscripti.com hayatta kaldığı sürece botlar garantilidir. Yaşım 23 ömrüm yettiğince webscripti.com hayatta kalmasını temenni ediyorum.
Kurulum : İsteklerinizle birlikte ücretiniz elime ulaştıktan 1 saat içerisinde en geç teslim.
Ödeme : Sadece Garanti bankası kullanıyorum. (Takas v.s. yapmıyorum)
Msn : [email protected] (Günün %60'ı internet başındayım ama ara ara msn'e giriyorum. P.m. atıp msnde konuşmak istediğinizi belirtirseniz en kısa sürede girerim)

Diğer Scriptlerim :
1-) Arkadaşlık scripti
2-) Mafya online oyun scripti
3-) Youtube Proxy scripti
4-) İzdivaç scripti
5-) Video scripti
6-) Webbot scripti
7-) Alış-veriş Scripti
:cool: Oyun Scripti

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5