İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

FIRSAT ! Adwords Sınav Soruları

man_blood

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bildiğiniz gibi Google daha kalifiye eleman yetiştirmek için reklam yöneticisi olmak isteyenleri sınava sokuyor. Bu sınav sonunda hangi alanda uzmanlaşmak istiyorsanız o alanda sınava giriyor ve başarılı olursanız sertifikanızı alıyorsunuz.

Bu sınava hazırlanırken Google’ın bir çok eğitim metaryelinden faydalanabilirsiniz. Ancak insan yinede örnek soru görmek istiyor. Bende bu eksiği gördüm ve Google Reklamcılığı Temelleri Sertifikası için sınavda sorulan soruları not aldım. Bu notun sınav öncesi hazırlık yapmak isteyenler için satıyorum.

50$ olan sınav ücretinin boşa gitmesini istemiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın derim.

Arama Ağı Sorular -> 109 soru – 40 TL
Reklamcılığın Temelleri -> 113 Soru – 40 TL
Görüntülü Reklamcılık -> 110 Soru – 40 TL
Raporlama ve Analiz -> 100 Soru – 40TL

1 Tanesi 40 TL
2 Tanesi 70 TL
3 Tanesi 90 TL
4 Tanesi 100 TL

Tamamı Orjinal bir-birinden farklı 432 soru sadece 100 TL

ornek1.png

sorular.png

Not: Amacım hazırcılığa konup Adwords gibi kaliteli bir hizmeti, kalitesiz yöneticiler yüzünden katletmek değildir. Onun için sınav sorularınun cevabı işaretli değildir. Sınav sorularını alan kişilerin önceden bu soruların doğru cevabını kendilerinin bulması gerekiyor.

Yüksek başarı göstermek isteyenler için kaçırılmaz bir fırsattır.

İletişim:
[email protected] yada Kişisel sayfamdan irtibata geçiniz.

Ödeme şekli: İŞ Bankası , Ziraat Bankası, YapıKredi Bankası aracılığı ile yapılacaktır. (Misli hesabı da aktiftir.)Pazarlık yada takas söz konusu değildir.

Ugur KAZDAL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
böyle olduğundan haberim yoktu, mantıklı olmuş sınavı bi araştıriyim

Seroktay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adwords Uzmanlık Sertifikası almak için, Arkadaşlar bu tür yollara hiçde gerek yok biraz ilgilenin sınavı rahatlıkla geçersiniz.. Ehliyet Sınavı değil :) kaybedersen bi dünya paran gitsin boşa :) olan 50$ !a olur...

xxFastBoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gerçekten çok ahlaksızca bi konu olmuş. reklamveren arkdaşlara kime güvenicek artık? bi sertifika vardı hile hurda yapmadığınız onada girdiniz helal olsun size.

10 kişiye satsan bin lira eder. insanları kandırmaya teşvik etmeye. dolancırıcılık yapmaya teşvik etmeye değer mi o o para

Kart Askı İpi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu işi meslek olarak yapacaksan eğer hiç gerek yok böyle şeylere. Bu şekilde kazansan ne olacak bişey bilmedikten sonra. Hile hurdayla bir yere gelinmez.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5