İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Fırsatları Kaçırmayın! ( Fiyatlar %50 İndirimde )

Marques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fırsatları Kaçırmayın!
Blogumun günlük hiti +2000 çoğul ziyaretçidir. Ziyaretçilerin kanıtı için iletişime geçebilirsiniz. ***** ve ***** içerikli sitelerin başvuruları kabul edilmemektedir.

Pagerank değeri ve her an güncellenen site istatistiklerim için >>> Sorgulamak için Tıklayınız.

Alexa değerimi öğrenmek için >>> Sorgulamak için Tıklayınız.

Reklam Fiyatları ( Fiyatlar % 50 İndirimde )

468×60 Banner | 2 Aylık 15.00 TL
125×125 Banner | 2 Aylık 7.00 TL
728×90 Banner | 2 Aylık 15.00 TL ( Anlaşmaya bağlı boyut değişikliği yapılmaktadır )
120×600 Banner | 2 Aylık 15.00 TL ( Anlaşmaya bağlı boyut değişikliği yapılmaktadır )
Backlink | 2 Aylık 7.00 TL ( Backlink satışı sadece Webmaster, İnternet ve Teknoloji üzerine yayın yapan siteler ile yapılır. )
Tanıtım Yazısı | 15.00 TL ( Ömürlüktür Arşivlenir ) ( Tüm Tanıtım yazıları anında index almaktadır.) ( Tanıtım yazınız yok ise benim tarafımdan 350 - 500 kelime arası tanıtım yazısı yazılır. )

Ödeme Seçenekleri
Vakıfbank, İş bankası, Paypal, PTT, Misli, Tuttur hesapları üzerinden ödeme yapılabilir.
Bütün sorularınız ve özel istekleriniz için facebook adresimden iletişime geçebilirsiniz.

Site Adresim: Webmaster Blogu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5