İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

fixpartner rezilliği

asasmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haklısınız ama şenel çok yoğun garantiarkadaşla uğraşıyor :D

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ocak ayı kazanlarını bekliyorum hala aradan 3 ay gecmesine karşın ortalıkta e para ar ne pul kendisi beni msn ye ekledi aralık kazancımı odedi ama ocak icin hala bekliyorum

lynch

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ayrica 2007 istatistikleri panelde gozukmuyor

M

maiL

Misafir
her şirketin patronu çok yoğun olabiliyor ama muhasebecisi vs bir şekilde çalışan personelin parasını ödemek zorunda. ödemezse şirkette kimse kalmaz + her türlü dava açma hakkına da sahip olur.

sen bu durumda kendini bi şirket patronu reklamı yayınlayanlarıda bir personel olarak düşünürsen, diğer ortaklık sistemlerinin sahipleri gibi 5 ila 10 u arasında ödeme yapılacaktır diye bir zorunluluğun olmalı.
ödeme yapamıyorsan geçmişteki hobievi vs. gibi sistem bu aydan sonra kapanacaktır içerdeki alacaklarınız hesabınıza ödenecektir dersin olay tatlıya bağlanır.
kolay gelsin..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5