İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fiyat Araştırması

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Doldurulması zorunlu alanlar
Site adresi: http://okubeni.com
İstenen minimum fiyat: (Araştırma)
Sitenin açılış tarihi: (Nisan 2005)
Kategori, sitenin içeriği nedir: (Community Blog)
Günlük hit sayısı, kaynak link: 3000~4000 (Sürekli artan bir grafik)
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler: -
Banlı olduğu sponsor varmı: Yok
Banlı olduğu arama motoru varmı: Yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi: Özelleştirilmiş Drupal
Yazılım Lisans sonlanma zamanı: -
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: -

Doldurulması opsiyonel alanlar
Satma nedeni (opsiyonel): (Fiyat araştırması)
PR değeri varsa linki (opsiyonel): PR4 (http://livepr.raketforskning.com/?u=okubeni.com)
Varsa sitenin aylık getirisi (opsiyonel): 100~120 $
Üyesi varsa üye sayısı (opsiyonel): ~6000

Merhaba arkadaşlar. Bu benim dmoz imzamda bulunan hobi sitemdir. Öncelikle şablona uymak için üstteki bilgileri doldurdum. Amacım şimdilik satış değil sadece ne kadar edeceğini bilmek. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. Şu anki PR değeri 4 ancak sanırım bir sonraki güncellemede 5 ya da üzerine çıkacak. Mesajı yazdığım sırada 63500 indexli sayfası vardı. http://www.google.com.tr/search?hl=...cial&hs=b0x&q=site:okubeni.com&btnG=Ara&meta=

Sizden ricam aklınızda bu sitenin sizin için eder fiyatını yazmanızdır.

Saygılar.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
300 $

neden : Herkes 6 aylık gelire göde fiyat belirliyor ama bu kriter " yurt dışı satışlar için " geçerlidir. Türkiyede bir sitenin geri dönüşünü 6 ay beklemek çok zor. reklam şartları ve kazançları malum. verilen tıklama oranları ortada..
ideali 3 aylık gelirinin hesaplanması ve + satıcının opsiyon eklentisi olabilir belki maksimum 100 dolar

gönül ister 10 bin dolara satmayı ama piyasa işte:)

cklloadingckl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aylık geliri 100$ - 120$ demişsiniz buda site satışlarında 6 aylık gelir artı olarak extra masraflar eklenerek satılır
Yanı sitenizi 600-720 buna ek alın terini eklerseniz 800-1000 $ arası olabilir :)

ixus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyi oldu bu başlık fikir sahibi oldum :D

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aylık geliri 100$ - 120$ demişsiniz buda site satışlarında 6 aylık gelir artı olarak extra masraflar eklenerek satılır
Yanı sitenizi 600-720 buna ek alın terini eklerseniz 800-1000 $ arası olabilir :)

günlük 4- > 7 dolar alan sitemi satayım 800 dolar veren varsa :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5