İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fiyat öneriniz

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Arkadaşlar elimde olan domainlere bazen alıcılar çıkıyor, örneğin epilasyonrehberi.com bendeydi bir firma teklif verdi 5000 TL' ye sattım. Sonrasında sandboxa düştü site lazer epilasyon kelimesinde ilk sıradaydı benim sattığımda, şimdi bir firma sigarayibirakmak.com isimli siteye teklif verdi 1000 lira diyorlar sizce değermi? Siz olsanız satarmıydınız?

T

trgy

Misafir
daha fazla eder o domain. 2000 de naşağı bırakma bence.

kendin site açsan biraz zorlasan ticaret yapabilirsin ve çok para getirir.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Aslında ben onu şu sebeple açmıştım, bir forum açıp bana sigarayı bıraktıran merkeze o domaini hediye etmekti amacım :p ama bıraktım sigarayı şimdi...
Ben adsense falanda kullanmıyorum onda bu yüzden 1000 demiştim ama şimdi baktığımda bu tarz bir domain yok hiç her türlüsünü almışlar

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Aslında ben onu şu sebeple açmıştım, bir forum açıp bana sigarayı bıraktıran merkeze o domaini hediye etmekti amacım :p ama bıraktım sigarayı şimdi...
Ben adsense falanda kullanmıyorum onda bu yüzden 1000 demiştim ama şimdi baktığımda bu tarz bir domain yok hiç her türlüsünü almışlar

Hemen atlama , biraz zorlaki eline sağlam bi para geçsin ;)

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
1000 lira ihtiyacım olan yada ihtiyaçlarımdan herhangi birine yetecek bir para değil arkadaşlar, bu adamlar anladığım kadarıyla ilaç satacak benim kafamdaki iyimi olacak kötümü. Bu illete karşı ciddi bir iş yapacak bir firma görsem keşkede ona versem... Sağlık işte..

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
igarayibirakmak.com 1k dan fazla edeceğini düşünüyorum.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Önerim;

Adamlar eğer ilaç satıp reklam yapacaksa, kaç bin tl'ler kazanır. İlaç ise fiyatını yüksek tutmalısın veya belli bir yüzde karşılığı ortak olmalısın (kabul ederlerse).

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Ağzımdan laf çıktı diye vermek zorunda kaldım onun gönderdiği parayıda verdim bir kuruma

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5