İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fiziksel Engelli Çocuklar Adına

RuLeT

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Site Adresi: Ersn.org
Giriş: Öncelikle hep beraber Birol Balaban kimdir ve ne gibi faaliyetlerde bulunmaktadır diyerek ayrıntılı bilgileri sunalım.
Tanıtım: Fiziksel engelli çocuklar, sağlık ve eğitim vakfı oluşumunda başkanlık yapmaktadır. Amaçları arasında en önemli olarak başta fiziksel engelli çocuklar adına daha iyi bir yaşam sağlamasına ve onlara yardımcı olmasına yer vermekterdir. Projeleri ve düşünceleri adına ise ENSEV ile beraber tamamen gönüllü olarak yola çıkmış bulunmaktadır diyerek ne gibi faaliyetlere yer vermiş diyerek tanıtıma bir özet ile devam edelim.

Oluşumundaki faaliyetleri arasında özürlü kişiler adına bir umut, maddi ve manevi destek, burs, eğitim vermektedir. Aynı zamanda ise engelliler adına geziler düzenler ve kamplar kurar, çeşitli ve sosyal faaliyetler içerisinde öncülükler göstermeyi hedef almışlardır. Benim için faaliyetleri arasında ise en önemli olarak gördüğüm noktalardan bir tanesi ise engelli çocuk aileleri arasında toplantılar düzenlenmesi ve hukuki olarak danışmanlık yapmalarıdır.
Saygılarımla.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5