İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fizy.COM Sonunda Açıldı

T

trgy

Misafir
Girmeyin şu siteye. İlk önce halktanız ayağına yattılar daha sonra parayı görünce tavır değiştirdiler. Ödül mödül de hikaye bizim Türk milleti olmasa yanından dahi geçemezlerdi.

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
Fizy'nin kapanmasından sonra fizy'e benzer o kadar site çıktı ki artık diğer sitelerde dinliyorum genellikle..

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
çok sevindim açıkçası

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Mutluluktan havalara uçtum...

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Arkadaslar benim online dinleme sitesine gelseydiniz bizdede yok yok neden bu kadar üzülmüstünüzki kapanmasina:):)

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Güzel proje, para kazanmakda hakları, yasal bir platformada kavuşut hem Türkcell'e hem fizy'ye, hemde bizlere hayırlı olsun.

Yalnız eskiden mood diye bi bölüm vardı. Mesela pop seçince sıraya pop şarkıları çıkıyordu ve ben en çok o bölümü kullanmaktaydım, o an içimden gelen moda göre, kötü olmuş onu kaldırmaları :(

Adamların sitesinde hakkımızda kısmına tıklayınca, kendi yazdıkları yazılar değil, New York Times başta olmak üzere site hakkında makale yayınlayanlar çıkıyor, daha ne olsun, eleştirenleri anlamıyorum...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5