İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Flahs Oyun siteleri için seo danışmanlığı.( referanslı )

friv

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar..Flash oyun siteleri için seo danışmanlığı yapmaktayım..

Yaptığım çalışmalarda;

Domain yaşının önemi yoktur ( yaşlıymış vs ) Aksine sıfır domain çalışmalarımda daha avantajlıdır..

Domain adında anahtar kelime ister geçsin, ister geçmesin ( Benim için özgün içerik önemlidir..)

Domain uzantısının yaptığım çalışmalarda önemi yoktur ( com,net, org, biz, info, biz.tr vs )

Bir siteye çalışma yapmadan önce o site için istediklerim;

- Sitede bot kullanılmamış olacak
- Oyun açıklamaları başka yerlerden alıntı, spinleme vs olmayacak
- Daha önce herhangi bir spam vs görmemiş olacak
- Siteye gelen bağlantılarda backlink sayısı maximum 8k geçmeyecek.

Not: Hitlendirme çalışması adı altında mesaj atmayın. Zaten kelime bazlı çalıştığımdan, bir kelimede üst sıralara siteyi taşıdığım zaman hit alırsınız..Benim hitlendirme konusunda anladığım budur..Daha başka asılsız, organik hit vs sahte işler ile işim olmaz.

İstediğiniz bir kelimede sitenizi 1. sayfaya getiriyorum.1. sayfa 5. sıra garanti veriyorum..Her siteye çalışma yapmıyorum ( daha önce ceza almış vs, bağlantıları aşırı fazla olan sitelere )

Kelimelerin rekabetlerine göre fiyat veriyorum.Fiyat ve referaslar için özel mesaj yollayabilir veya skype adresimden ulaşabilirsiniz..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5