Flash banner, intro, motion design, header...

izzetarpaci

0
İyinet Üyesi
Katılım
22 Ocak 2008
Mesajlar
48
Reaction score
0
Selam arkadaşlar,

Flash konusunda profesyonel bir hizmet almak isterseniz diye bende bir konu açıp ihtiyaç duyan arkadaşlara ulaşabilmeyi hedefledim.


Ağırlıklı olarak banner, header, intro, pratik olarak landing page ve en fazla minisite alanlarında iyinet kullanıcılarına hizmet vermeyi hedefliyorum.

Yaptığım son 6 aylık işlerin güncellenmediği (zamansızlıktan) ve işlerimden sadece bir kısmını gösterdiğim portfolyom için;

(Not: Büyük kısmı çalıştığım şirketler bünyesinde veya başka ajanslara freelance verdiğim hizmetlerden ortaya çıkmıştır. Markalar direk olarak müşterim değildir.)

http://www.izzetarpaci.com/banners

Kendi sitem ve çalıştığım markalar listesine ulaşmak için;

http://www.izzetarpaci.com


esasında web tasarım'da yapıyorum aktif olarak ancak çalıştığım ajansta çok yoğun bir tempo ile web tasarımları gerçekleştirdiğim için büyük ve bütçeli bir web projesi söz konusu olmadıkça kabul etmediğimi belirtmek istiyorum.Fiyat veya diğer website referansları hakkında bilgi almak için pm atabilirsiniz.


Hepimize kolay gelsin.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst