İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Flash Çalışmam

H

halilarici

Misafir
Hocam çok profosyonelce birşey yapmama :) Daha uzun senelerim var inşallah yapıcaz biraz daha geliştireyim kendimi.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Yasemin kim?
Üniversiteyi bitirene kadar kızlara bakmak yasak sana...

H

halilarici

Misafir
Tamam abi :) Siz daha iyi bilirsiniz.
1 Haftadır düğün için şehirşehir dolaşıyoruz izmirden ankaraya çeyiz ankaradan hataya geçip düğün.Düğünde arkadaşın kuzeni melek gibi bir kız :) Konuşması,Bakışı Falan Çok Etkileyici Yasemin o :)

H

halilarici

Misafir
Ankara'ya çeyiz götürdük :) Keçiören Parkı var hani sular falan akıyor güzel manzaralı ordaki apartmanlardan birine çeyiz götürdüm.Ordanda Hatay'a Düğüne Geçtik.

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
konu başka yerlere gitmiş ama flash güzel olmuş eline sağlık :)

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
neresinde çalıştın bunun ? o karakter duvar falan çizimler ve animasyon tamamen sana mı ait. Alttaki ses şeysini sen mi ekledin. Babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi ?

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
benim manitanın ismi de Yasemin , onun için site açmıştım bunu indexe atarım eline sağlık :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5