İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Flash logoyu almak istesek nasıl alırız?

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Arkadaşlar herhangi bir yerden flash logo veya bannerı almak istesek nasıl alırız. Yardımcı olabilecek kimse varsa yardım edebilir mi?

H

halilarici

Misafir
İlk olarak oswfnin adını öğrenirsiniz google gelişmiş aramaya tıklarsınız swfyi seçersiniz swfnin adını yazarsınız indirirsiniz :)

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Arkadaşlar herhangi bir yerden flash logo veya bannerı almak istesek nasıl alırız. Yardımcı olabilecek kimse varsa yardım edebilir mi?

satın mı alacaksın ? yoksa gördüğün bir siteden ödünç mü (ç)alacaksın ?

ödün(ç)alacaksan
firefox ile sağ tıklayıp site bilgilerine bak üstte 2. sekmede ortam seçeneği var oraya gir swf yi göreceksin sonra (ç)al :)

erhana

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
firefox adres çubugunun hemen sol tarafındakı sitenin logosunu taşıyan yere tıkla açılan pencereden daha fazla bilgi de ordan ortam a tıkla açıln yerdende swf uzantılı adresı bul uzerıne tıkla farklı kaydet de işte bu kadar düzenleme işlemleride sana kalmıs

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Suan adını hatırlamadıgım Mavi logolu bi programla rahatlıkla ödünc alabiliodunda yıllar oldu kullanmayalı:D

bycahit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

internet explorerde açarsınız sayfayı.
Araçlar sekmesinden internet seçenekleri düğmesine tıklarsınız. açılan pencerede geçmişe gözat bölümündeki gelişmişe tıklarsınız, ordanda dosyaları göstere tıklarsınız önünüze girdiğiniz sitenin tüm dosyaları çıkar . sonra copy - paste...
programa gerek yok:harika:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5