İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Flash Sesli Destek Script

ChuckyFun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Web sitem için üyeler ile yöneticiler arasında sesli ve görüntülü destek hizmeti vermek amacıyla bir yazılım satın almak istiyorum. Yazılım flash olacak ve kaynak kodları ile birlikte satın alınacaktır.

Yazılımın özgün olması ve web sitemin yapısına uygun şekilde kodlanması gerekmektedir. Detayları aşağıdan inceleyebilirsiniz,

- Web sitemde 2 tip üyelik bulunmaktadır. Bunlar Öğrenci ve Öğretmen şeklindedir. Verilecek olan hizmetle öğrenciler web sitemde bulunan derslerle ilgili soruları öğretmenlere birebir olarak sorma imkanı bulacaklardır.
- Öğrenci dilerse herhangi bir konuda bilgi almak için, dilerse de bir soru hakkında yardım almak için öğretmenle iletişime geçebilmelidir.
- Öğretmen yardımcı olduktan ve görüşme kapatıldıktan sonra, öğrenci bu görüşmeyi 5 üzerinden puanla oylayabilmelidir.
- Öğrenci eğer bir sorunun çözümü için iletişime geçiyorsa, önceden çözmüş olduğu sorular arasından ilgilendiği soruyu seçebilmeli ve bu soru anında öğretmene iletilmelidir. (Öğrencilerin çözmüş olduğu sorular veritabanımızda saklanmaktadır.)
- Öğretmenler branş olarak ayrılmıştır ve öğrenci iletişime geçerken istediği öğretmeni seçebilmelidir.
- Sistemde aktif olan öğretmenler bir şekilde öğrencilere belirtilmelidir.

Detaylar şimdilik bu şekilde fakat ilerleyen safhalarda yeni yeni detaylar eklenebilir. Yazılımı yapabilecek arkadaşlardan fiyat tekliflerini ve bu yazılımın çalışabilmesi için gerekli olan donanım hakkında bilgilendirmelerini bekliyorum.

Teşekkür ederim, iyi çalışmalar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5