İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Flash Tutorials

Voyvoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
Aranıza yeni katıldım gerçekten kaliteli ve bir o kadarda eğitici bir forum, emeği geçen herkezi kutluyor ve soruma geçmek istiyorum.
Sorunum flash ile ilgili ileri seviyede tutorial bulamamam hangi siteye baktıysam ya textlerle ilgili basit effect yada benzer derecelerden oluşan örnekler vermesi, benim aradığım ise daha profesyonel atraksiyonlar.Monstertemplates.com a baktığımda süper işler görüyorum ama bir allahın kuluda bak bu siteyi şöyle yaptım diye anlatmamış yada bana denk gelmedi.Kendimi bu konuda geliştirmek istiyorum ve bu yöndem gelişmeme inanılmaz yardımcı oluyor, tavsiyelerinizi bekliyorum.Teşekkür ederim.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Monstertemplates.com daki tasarımlar sadece flash kullanılarak yapılmıyor Flashın iki yönü var birisi sanırım senin şuana kadar öğrendiğin görsel olan yönü diğeri ise öğrenmesi zor olan Action Script yönü. Templatemonster daki gibi bir tasarım yapmak için 3D max benzeri 3 boyutlu grafik programını iyi derecede bilmek gerekli ayrı yeten photoshop ve illustrator gibi programlarıda öğrenmelisin en önemli kısmıda action script bilgin bunların hepsini birleştirdiğinde ortaya çıkan iş orda gördüklerinden daha iyi olucaktır. Bu benim tesbitim tabiki çok daha farklı yönlere eğilim gösterilebilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5