İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Flash ve Xml tabanlı slider yaptırtılacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BordoMavi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başlıktada belirttiğim gibi flash ve xml alt yapısını kullanan bir slider uygulaması yaptırtılacaktır. Benim vereceğim özellikler
doğrultusunda yapılması önemli dir ve herhangi bi yerden kod araklıyarak yapılmaması önemle rica olunur.
Araklanan kodlarda hiç bir şekilde ödeme yapılmayacaktır. İsteklerime gelecek olursak.

1) sliderın sabit genişliğini, xml yapısını ben vereceğim (xml php tarafından üretilecektir.)
2) resim geçişlerinde kullanılacak maskeleme effect'i http://www.templatemonster.com/website-templates/25558.html adresindeki templatede bulunan slider'ın effectinin kesinlikle aynısı olmalıdır.
3) slider'da ki resimin üzerine gelindiğinde yada direk olarak resim üzerinde şeffaf bir arka planla xmlden belirlenen html text olarak başlık ve kısa içerik görüntülenmeli
4) resime tıklayınca xml den belirlenen url adresine gitmeli
5) küçük resimler sliderın en alttrafında köşeleri yuvarlatılmış bir şekilde, ana resimin genişlik ve yüksekliğini ölçeklendirerekte olabilir ve 50px genişlik ve onla uyumlu olarak yükseklikte kendiliğinden hesaplanıp alt tarafta yanyana sıralanmalı maksimum 8 adet olması yeterlidir. (tabiki eğer 8 tane ekliyse hepsi görüntülencek xml'de 5 adet ekliyse 5i görünecek şekilde olmalı)
6) herhangi bir arkaplan müziği olmayacak
7) sliderın köşelerini yuvarlak olarak istiyorum ama yapamam diyenler için çözüm olarak bir adet içi boşaltılmış png resmi verilebilir ve bunu resimlerin üzerinda sabit bir maske olarak kullanabilirsiniz.

genel olarak özellikler bu şekildedir. konu altından veya özel mesaj olarak ne kadar zamanda bitereceğinizi, istediğiniz ücreti yazabilirsiniz.
daha önceden referanslarınız varsa onlarla beraberde yazabilirsiniz. tekliflerinizi iletmeden msn ekle görüşelim v.s. gibi başlıklar atmazsanız sevinirim.
yapabilirim diyen ve zamanımı çalmayacak arkadaşlar teklif ulaştırırlarsa sevinirim. iyi çalışmalar.

diğer forumdaki ilan linki : http://www.***.net/flash-amp-action...i-slider-yaptirtilacaktir.html#post1064684542

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5