İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Flatliner Adlı Kullanıcıdan Şikayetçiyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
O zaman sizin için şöyle bir orta yol bulayım ben:
İkinizinde eTicaret puanlarını siliyim, kendisi yeniden güzelce bir bot yazsın veya bu botu istediğiniz kıvama getirsin. Sizde ödemeyi yapın..

İkinizde kabul ederseniz konuyu kilitleyeceğim. Ha diğer türlü bu konu yine kilitlenecek, aldığınız eTicaretler puanlarıyla ve yapamadığınız beklediğiniz sürelerle kalacaksınız. Orta yol bulalım, herkes istediğini alsın. :)

Flatliner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben suan sitemde bot kullandıgım icin ve bu duruma gelindigi icin arkadasla bir daha calısmayı dusunmuyorum. Teşekkürler

murat_asl38

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet belkide bunu belirtmeliydim ha söylke bi durum olsa botun demosunda gordum okey veriyorsam alırım ama kendisi yazmaya basladı tekrar belirtiyorum bir haftayı gecik süre sabırla bekledim 3 gün icerisinde bitecek botu zaman kaybım oldu hep ama kendiside 2-3 gün icerisinde bitirecegini belirtti ve belirlenen süre cok gecti yapılan bot yine verimli olmadıgı icin daha fazla ugrasacak bi zaman kalmadı. Sunuda belirtim kendisini botunu asla sitemde kullanmıyorum istenilirse kontrol edilebilir. Zaten kendinin yapmıs oldugu botta cekilen yer belli suan ki sitede cekilen yer bellidir. yada bazıları gibi botu baska bir yerde satmaya kalkmadım. Direk ftp den sildim botu

İlk Bot 20.12.2010 tarihinde başlanmış 24.1212010 tarihinde teslim edilmiş fakat sonuç negastif oldugu için başka bir siteye yenisi yazılmaya başlanmış oda 25.12.2010 da teslim edilmiştir.İlk Botun 4 gün sürme sebebi sitede aşırı güvenlik almalarından kaynaklıdır.

Birde benim senin botu yaparken kaç müşterinin işini yapmadıgımı hesap edermisin ?

serkanixtr

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Flatliner nickli arkadaş kesinlikle haklıdır bu durumda botun çektiği videoları açmadıgını söyledim kendisine botu yapan arkadaş bu bottan önce bir bot daha yapmıs kendisine ancak o da calısmamıstı madem şikayetçisin arkdaşım işini dogru düzgün yapsaydın parasını alırdın arkadaşa ddizi botunu verdim cok sağlıklı bir şekilde calısıyor su anda lütfen yapamayacagımız işleri almayalım kişileri magdur etmeyelim kimse çalışmayan bir bot için para ödemez sen olsan sende ödemezdin..

murat_asl38

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O zaman sizin için şöyle bir orta yol bulayım ben:
İkinizinde eTicaret puanlarını siliyim, kendisi yeniden güzelce bir bot yazsın veya bu botu istediğiniz kıvama getirsin. Sizde ödemeyi yapın..

İkinizde kabul ederseniz konuyu kilitleyeceğim. Ha diğer türlü bu konu yine kilitlenecek, aldığınız eTicaretler puanlarıyla ve yapamadığınız beklediğiniz sürelerle kalacaksınız. Orta yol bulalım, herkes istediğini alsın. :)

Biz anlaşmamazsak sadece konu kiltlenip ticaret puanlarıda oldugu gibi mi kalacak ?

Flatliner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir de seni beklerken kaybettigim vakti sölermisin? gece yarılarına kadar bekledim hep artık bu konuyu uzatmak istemiyorum. Konun kitlenmesini rica ediyorum.

murat_asl38

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Flatliner nickli arkadaş kesinlikle haklıdır bu durumda botun çektiği videoları açmadıgını söyledim kendisine botu yapan arkadaş bu bottan önce bir bot daha yapmıs kendisine ancak o da calısmamıstı madem şikayetçisin arkdaşım işini dogru düzgün yapsaydın parasını alırdın arkadaşa ddizi botunu verdim cok sağlıklı bir şekilde calısıyor su anda lütfen yapamayacagımız işleri almayalım kişileri magdur etmeyelim kimse çalışmayan bir bot için para ödemez sen olsan sende ödemezdin..

Bilip bilmeden konuşmayalım madem siz biliyorsunuz istedigi botu siz neden yazmadınız.Nedense ilk begenilmeyen işim budur.Tarafsız ol.Biz sagdan soldan alıp 3 5 e emek kirletmiyoruz.

serkanixtr

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Arkadaşım bak sana örnek göstereyim nirvanao nickli arakadaş var bu sitede bot verdim kendisine çalışmadı o kadar ugrastım sabahtan akşama kadar sorabilirsin kendisine ancak yine olmadı ve parasını iade ettim hakkın olmayan parayı lütfen isteme burada...

Flatliner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Teşekkür ederim serkan.

Arkadasla http://forum.iyinet.com/script-satis-siparis/143641-wordpress-kurulum-film-temasi-film-botu-search-engine-optimization-lugesoft-dizi-film-botu-ve-vbulletin.html bu konuda iş yaptık ve kendisine anında ödeme yapılmıştı. Kimseyi dolandırma yada parasını vermeme gibi bi niyetim asla olmadı olmayacakta işini güzel yapan herkese ödemeyi geciktirmeden gercekleştiririm

murat_asl38

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım bak sana örnek göstereyim nirvanao nickli arakadaş var bu sitede bot verdim kendisine çalışmadı o kadar ugrastım sabahtan akşama kadar sorabilirsin kendisine ancak yine olmadı ve parasını iade ettim hakkın olmayan parayı lütfen isteme burada...

Bak sende diyorsun çalışmamış.Çalışmayan bişeye ne isteyeceksin !!

murat_asl38

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkür ederim serkan.

Arkadasla http://forum.iyinet.com/script-satis-siparis/143641-wordpress-kurulum-film-temasi-film-botu-search-engine-optimization-lugesoft-dizi-film-botu-ve-vbulletin.html bu konuda iş yaptık ve kendisine anında ödeme yapılmıştı. Kimseyi dolandırma yada parasını vermeme gibi bi niyetim asla olmadı olmayacakta işini güzel yapan herkese ödemeyi geciktirmeden gercekleştiririm

Msn de bana bu kişinin arkadaşın oldugunu söylüyordun baştada dedigim gibi botu neden ona yaptırmadın bana geldin ??

Flatliner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet msnde eklei arkadasım kendisi belirttigim konuda tanıstık ve iş yaptık. Zaten serkan bana haber vermişti videoların gözükmedigini bende kontrol ettim.

murat_asl38

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet msnde eklei arkadasım kendisi belirttigim konuda tanıstık ve iş yaptık. Zaten serkan bana haber vermişti videoların gözükmedigini bende kontrol ettim.

Neden inat ediyorsun videolar sitede yoksa sende de olmaz orda olmayan bişeyi nasıl istersin anlamıyorum ??

serkanixtr

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
arkadaşım seninki çalıştı mı sanki çektiği videoları açmayan bir botla çalışmayan bir bot arasında ne fark var resimleri mi izleyecekler:):)???

murat_asl38

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım seninki çalıştı mı sanki çektiği videoları açmayan bir botla çalışmayan bir bot arasında ne fark var resimleri mi izleyecekler:):)???

Serkan okumuyormusun okumakmı istemiyorsun yoksa okuma bilginmi yok orda ne varsa onu çekiyor diyorum.Orda olmayan bir videoyu çekmez degilmi ??

serkanixtr

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
arkadaşım bütün videolarıda mı açmıyor ben o gün hangisine baktıysam acmıyordu ??

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
3 lu tartismanizi MSN e filan tasiyin.
Soyledigim gibi forumu ilgilendiren bir mesele degil.
Biz kim kimle hangi sartlarda is yapmis arastirabilecek konumda degiliz.

Serkanixtr, konuya mudahil olmaniza gerek yok, konu 2 kisi arasindaki bir anlasmazlik, sizin mudafaaniz gereksiz durumda. Bir kisiyle sorunsuz is yapmak, diger kisilerle sorun ciktiginda problemin diger taraftan kaynaklandigi anlmina gelmiyor. Herkes bir cok kisiyle saglikli is yapabilir, ve daha sonra problem yasayabilir baskalariyla.

murat_asl38

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 lu tartismanizi MSN e filan tasiyin.
Soyledigim gibi forumu ilgilendiren bir mesele degil.
Biz kim kimle hangi sartlarda is yapmis arastirabilecek konumda degiliz.

Serkanixtr, konuya mudahil olmaniza gerek yok, konu 2 kisi arasindaki bir anlasmazlik, sizin mudafaaniz gereksiz durumda. Bir kisiyle sorunsuz is yapmak, diger kisilerle sorun ciktiginda problemin diger taraftan kaynaklandigi anlmina gelmiyor. Herkes bir cok kisiyle saglikli is yapabilir, ve daha sonra problem yasayabilir baskalariyla.

Öncelikle Teşekkür Ediyorum.Şimdi Sonuç Ne Olacak Hocam...

cleiner

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Öncelikle Teşekkür Ediyorum.Şimdi Sonuç Ne Olacak Hocam...

olacağı ben söyleyim hocam Emeğin ziyan oldu diyorsan inancın varsa bırakacak taraflarında vardır. Diğer arkadaşlar da Haklı olduğunu düşünüyor olabilir, İçi rahat edecekse bu kadar emek çöpe atılacaksa varsın vermesin. yakasına yapışamazsın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5