İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

FM Uzantılı Domain

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
180$ mı

.fm uzantıları kayıt ücreti 95$

.fm uzantıları radyo için çok güzel

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Eğer muyapla anlaşma yapmadıysanız ciddi sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hmmm... internet üzerinden yayın yapan radyolar muyap denetiminde mi..? eee.. ben yurtdışındaki bir arkadaşa devredeyim domaini hostu o bangır bangır yayın yapsın.. nasıl denetlencek bu..?

telekomun bir çok ülkedeki ana omurgalar ile anlaşma yaptığını düşünecek olursak
artık burda "ban" gören domainlerin yakında y.dışında da çalışmayacağını düşünebiliriz.

ve evet internet üzerinde yayın yapan radyoların çoğu denetim altına alınıyor ( en son öğrendiğim rakkam 3K küsür domainden bahsediliyordu)
dha ucuz fiyatlar sunarak yapan kişileri de yasallaştırma adına çalışmalar yapıyorlar.
umarım her iki tarafında işine gelicek bir çalışma sonucu doğar
Saygılarımla

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
cmylmz, bahsettiğin "ban" gören domainler, (müzik, film gibi) telif hakkı nedeniyle işlem görenler mi ? telekom sansürü evrenselleşiyor dememeni umuyorum :)

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
yok telif hakları bakımından yasaklamalara katılıyorum. yani demek istediğim mesela wordpress e verilen cezayı bütün dünyaya uygulatamaz değil mi (iç sesim cevaplıyor: yok ya o kadar da değil :))

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok canım o kadarda degil
en son konuşmamızda savcılığa verilecek 4K domainden bahsediliyordu.
yani işlem Domain bazlı ve şahıs bazlı yapılacak diye biliyorum
ama bu kısıtlamalar (bence) tüm dünyadaki telif haklarını koruyan bir kurumla ortak alınan bir karar olduğu için.
y.dışındaki guruplarında baskısı oldukça kuvvetli.
almanyadaki doçe telekomun buna direk okey demesi ve domain listesi istemesi bundan dolayı olsa gerek diye düşünüyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5