FollowLiker Lisanslı uygulamamı satıyorum. Twitter Bot Uygulaması

donmakaveli

0
İyinet Üyesi
Katılım
18 Şubat 2014
Mesajlar
4
Reaction score
0
Merhabalar arkadaşlar

eskiden kullandığım ancak artık pek kullanmadığım ( kullandığım sosyal medya platformunu değiştirmek zorunda kaldığım için) Bu programı satmak istiyorum.Programın gerekli açıklaması aşağıda verdiğim iki linkte açıkça anlatılmakta ancak özet geçmek gerekirse tam bir twitter otomasyonu,şöyleki istediğiniz hastaglerdki tweetleri favlar rt eder.istediğiniz kullanıların takipçilerini yada takip ettiklerini followlamaya baslarsınız ister unfollowlarsınız otomatik tweet atar tweet bulur rt yapar favlar %100 ayarlanibilir otomasyonlu program.bir çok işinizi görebilirsiniz.

Programı burdanda inceleyebilirsiniz.

http://www.blackhatworld.com/blackh...ot-pinterest-bot-tumblr-bot-follow-liker.html

buda resmi sitesi:

http://www.followliker.com/

Benim satın aldıgım lisans türü Unlimited Twitter Accounts yani istedğiniz kadar twitter hesabıyla calıstırabiliyorsunuz yaklasık 97$ olması lazım.doların 2.7 olduğunu düşünürsek 260 tl civarı bir rakam tutuyor.Ancak artık kullanmadıgım için boşa dursun istemiyorum 175tl satmayı düşünüyorum neredeyse yarı fiyatına.ilgilenen olursa pm ile görüşebiliriz.

iş bankası havale kabul ediyorum.

[email protected]

Mail atabilirsiniz yada konuya yazın görüşelim.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst