İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ford Fiesta Co-Pilot Yarışması

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Katılım
22 Şubat 2003
Mesajlar
3,203
Reaction score
18
http://www.fiestacopilot.com Katılım Koşulları

1.Fiesta Co-Pilot oyununda yarışmacı olmak için Facebook Connect ile http://www.fiestacopilot.com web sitesine bağlanmanız gerekmektedir. Facebook üzerinden alınan bilgileriniz Ford Otosan tarafından kaydedilmeyecektir. Yalnız, daha sonraki yarışmalarınızda da sizi tanımamız ve kayıtlı puanlarınıza ulaşabilmeniz için Facebook ID’niz kayıtlı olacaktır.

2.Facebook Connect ile yarışmaya katıldıktan sonra sınırsız yarışma hakkını elde etmiş olursunuz. Ancak ödül kazanma hakkına sahip olmak için, yarışma sonunda yer alan kayıt formunu doğru ve eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

3.Fiesta Co-Pilot yarışması 10 Nisan 2010 tarihinde başlayacak ve 16 Nisan 2010 Saat 16:00 tarihinde sona erecektir. Bu süre sonunda, kayıt formunu dolduran yarışmacılar arasında en yüksek puanı alan üç kişi büyük ödüle hak kazanacaktır.

4.En yüksek puanları alan kullanıcılar arasında, birden fazla kullanıcının yarışmayı aynı sürede bitirmesi halinde, yarışma sayısı ve kayıt önceliği hesaplanarak ilk üç belirlenecektir.

5.Bir kereden fazla yarışan her oyuncunun tüm oyunlar içinde ulaşacağı en yüksek puan esas alınacaktır.

6.Yarışmayı en kısa sürede bitiren üç kişi Ford Otosan ralli takımı pilotları ile bir co-drive aktivitesi (co-pilot koltuğunda oturma şansı) kazanacaktır.

7.Fiesta Co-Pilot yarışmasında büyük ödülü kazanmak için, yarışma sonunda yer alan kayıt formunu doğru ve eksiksiz doldurmanız, 18 yaşından büyük ve ehliyet sahibi olmanız gerekmektedir. 18 yaşından küçükler ve ehliyet sahibi olmayanlar, yarışmaya katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödül alamazlar.

8.Fiesta Co-Pilot yarışmasına Ford Otosan A.Ş. çalışanları ve birinci dereceden yakınları, Ogilvy çalışanları ve birinci dereceden yakınları katılamazlar. Yarışmaya katılmış olsalar dahi ödüle hak iddia edemezler.

9.Ödül kazanan kişiler 16 Nisan 2010 Saat 18:00 tarihinde http://www.fiestacopilot.com sitesinde açıklanacak, ayrıca kazananlara e-posta ve/veya telefon yoluyla ulaşılacaktır. Talihliler yarışmaya katılım sırasında paylaşmış oldukları bilgilerin doğru ve eksiksiz olmasından sorumludurlar aksi bir durumda talihlilere ulaşılamamasından Ford Otosan sorumlu değildir. Siteden kazananların duyurusunun yapılması talihliye bildirim anlamına gelir. 17 Nisan 2010 14:00’e kadar kazanan yarışmacıya e-posta ve/veya telefonla ulaşılamama durumunda talihlinin hakları yedek talihliye geçecektir.

10.Ödüllere hak kazanan asil kişiler için son başvuru tarihi 17 Nisan 2010 14:00'dir. Bu tarihe kadar başvurmayan ya da ulaşılamayan asil kişiler haklarını kaybeder ve hakları sıralamaya göre sıralamada ilk 3 sonrasında yer alan kişilere geçer. Yedek kişiler için 17 Nisan 2010 18:00 son başvuru tarihidir. Bu tarihe kadar başvurmayan yedek kişiler haklarını kaybederler.
http://www.fiestacopilot.com/
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi
Üst