İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Foreks

tulumbaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biraz birikimim var. Her ay da üzerine koyabilme durumum var. Altına, dolara falan yatırıyor olmak çok yetmiyor açıkçası. Daha etkin kullanmak istiyorum. Foreks bu yüzden tam istediğim şey. Ama biraz karışık. Arkadaşlarımdan da kullanan var ve gördükçe iyi ce karışık geliyor. Bunları bi şekilde çözeceğim ama netleştiremediğim şeyler var. Nasıl bir yatırım şeklini izleyeceğimi az çok biliyorum ama foreks firması belirleme kısmında hala emin değilim. Pek çok firma ismi söyleniyor, destek fx, xtb integral menkul. Şikayet ettiğim diğer bir konu da fikrini soracak insan sayısının çok az olması. Profesyonel görüşlerini paylaşacak foreks kullanıcılarına şimdiden teşekkür ediyorum. Sizlerin foreks yorumları ile çoğu insan bir yerlere varabiliyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5