İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forex'e yenı başlayanlar

tulumbaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kısa kısa işlere girip çıkıyorum, uzun süreli çalıştığım yer pek olmadı. Gelir konusunda pek sıkıntım yok şükür. Ama artık farklı bi şeyler denemek istiyorum. Borsa hep ilgimi çekmiştir. Ancak sonra araştırırken foreksi gördüm ve çok hoşuma gitti. Foreks kullanıcılarının yorumlarını okudukça aralarına katılmam gerektiğini düşündüm. Ve artık ben de bir foreks kullanıcısı olmak istiyorum
Forekse maalesef öyle ha denince başlanmıyormuş ama gördüm. Yazılımı, firması, karar verme yöntemi derken epey bi kaybolup gidebiliyo insan. Foreks hisse senedi ile farklı şeylerdir demek bile zaman alıyor
O yüzden ben de işten anlayan arkadaşlardan ufak birkaç yardım istiyorum. En basitinden bana bir füvenilir foreks firmaları listesi göndermeniz yeterli.
Size fikir danışmadan önce kendim ayırt ederim belki deyip 1-2 yer okudum. Yazılımın çok önemli olmadığını gördüm. Firma tercihininse çok önemli olabileceğini... O yüzden foreks kullanıcı yorumlarına baktığımda bana güven veren integral oldu. Siz ne derseniz uyarım elbet, ama şimdilik tercihim integral menkul
Şikayet eden, foreks kullanıcısı olmasaydım diyen var mı bilmiyorum aranızda. Eğer varsa onu da dinlemek isterim. Sonuçta deneyim deneyimdir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5