İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Formula 1 Avustralya Sıralama Turu

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Formula hayranlarına duyurulur...

Formula 1 Avustralya Sıralama Turu Sabah Saat 04:50'de CCNTURK'de...

NOT: Avustralya Grand Prix'si Cuma ikinci antrenman turlarında ikinci seansın en hızlısı McLaren Mercedes'in yıldızı Hamilton oldu...

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
2008'in ilk pole pozisyonu Hamilton'ın

McLaren Mercedes'in İngiliz sürücüsü Lewis Hamilton sezonun açılış yarışı olan Avustralya grand Prix'i sıralama turlarını en önde tamamlamayı başardı. Yarın yapılacak yarışa Hamilton pole pozisyonunda başlayacak. Sıralama turlarında ikinci sırayı ise BMW Sauber'den Robert Kubica aldı.

:D

utkuts

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sabahın beşinde kalkıp izlemeyi bile özlemişim be :) Bi insan motor sesini bu kadarmı özler :D

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Sabahın beşinde kalkıp izlemeyi bile özlemişim be :) Bi insan motor sesini bu kadarmı özler :D

Bende özlemişim... Sabırsızlıkla bugünü bekliyordum. Sabah uyanamam diye 2 telefonu birden kurdum, bu da yetmez diye erkenden yattım :D

Fakat beklediğim isim yarış dışında kalınca da üzüldüm :p

utkuts

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fakat beklediğim isim yarış dışında kalınca da üzüldüm :p

Kızma ama bende çok sevindim :) McLaren'deyken çok seviyordum fakat Ferrari'den nefret ediyorum. O kırmızı renkleri bana itici geliyor. Ayrıca Alonso'ya da çok sevindim. Çok havalanmıştı görelim bakalım araba olmadan konuştursun yeteneklerini.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Kızma ama bende çok sevindim McLaren'deyken çok seviyordum fakat Ferrari'den nefret ediyorum. O kırmızı renkleri bana itici geliyor. Ayrıca Alonso'ya da çok sevindim. Çok havalanmıştı görelim bakalım araba olmadan konuştursun yeteneklerini.

KIZDIM .... :D

Ferrari ile McLaren Mercedes ,

Galatasaray ile Fenerbahçe :D O yüzden kızdım sana :p

utkuts

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk yarış ilk heycan :) Sabah 6'ya kuralım saatlerimizi.

Ancak birşey merak ediyorum. iyinet'ten kimse F1'i seyretmiyormu?

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
İlk yarış ilk heycan :) Sabah 6'ya kuralım saatlerimizi.

Ancak birşey merak ediyorum. iyinet'ten kimse F1'i seyretmiyormu?

6:30 iyidir.. Erken kalkmaya gerek yok :p

Bak söylim sana hamilton ilk yarışı bitiremiyecek... Büyük süprizlerle dolu bir yarış olucak. İyi izle...

Yagmayok söyledi dersin sonra...

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar buyrun size proje televizyonum olmadıgı için f1 izlicek online bi websitesi ararken bilin bakalım ne öğrendim?

amerikada f1in diğer yarışlara kıyasla çok önemsiz kaldıgını ve ilgi görmediğini ancak F1 sevdalılarının bunu izlemek istediğini fakat speedchannel da yayınlandıgını ve bunun paralı oldugunu öğrendim... kurun bi "watch F1 online website" dünyanın bütün ülkelerinden yabancı binlerce hitiniz olsun yarış zamanları ;)

bide fan sitesi gelir onun arkasından..

derken gittikçe büyüyen fan sitesinde bir forum kurulur F1 sevdalılarının yarışlara gittiği zamanlarda yaşadıklarını anlatmaları için mesela birinin nasıl araba kiraladıgını anlatması bir kaç car hire reklamını 1000lerce kişinin görmesine sebep olabilir falan filan .. :D

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Dün 6:30'da kalkarım dediam ama galiba heyecan yaptım :D saat 6 da kalktım ....

İlk yarış ilk heycan Sabah 6'ya kuralım saatlerimizi.
Demekki UtkuTS'nin söyledikleri b,ilinç altıma iyi yerleşmiş...

firar senin dediklerini yapmak için de iyi bir bütçe ve çalışma gerekli... :D
Ama f1'de internet üzerindeki görünyü ile izlenmez ki birde böyle dırum var.

utkuts

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Amerika'da Nascar yarışları olduğu için F1 pek tutulmuyor.

Ve çok süper bi yarış oldu. Hamilton 1 gelmeyi bildi. Ayrıca Raikkonen eğer puan alsaydı dava açacaktım :D Puanlari rai'ye değilde güvenlik aracına verin diye :D

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
arkadaşlar buyrun size proje televizyonum olmadıgı için f1 izlicek online bi websitesi ararken bilin bakalım ne öğrendim?

amerikada f1in diğer yarışlara kıyasla çok önemsiz kaldıgını ve ilgi görmediğini ancak F1 sevdalılarının bunu izlemek istediğini fakat speedchannel da yayınlandıgını ve bunun paralı oldugunu öğrendim... kurun bi "watch F1 online website" dünyanın bütün ülkelerinden yabancı binlerce hitiniz olsun yarış zamanları ;)

bide fan sitesi gelir onun arkasından..

derken gittikçe büyüyen fan sitesinde bir forum kurulur F1 sevdalılarının yarışlara gittiği zamanlarda yaşadıklarını anlatmaları için mesela birinin nasıl araba kiraladıgını anlatması bir kaç car hire reklamını 1000lerce kişinin görmesine sebep olabilir falan filan .. :D

yabancı ülkelerdede site kapatıyorlar :D paralı verilen bir yayının sitede gösterilmeseni izin verilceğini sanmıyorum

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Senna'dan sonra Schumacher karizma ve heyecan katmisti. Yillardir saat ayirmadan izledigim yarislari artik forumlardan takip ediyorum. Umarim O iki efsane pilot ayarinda biri gelirde olmadik anlarda, beklenmedik cikislari ile tekrar heyecan verir bana da ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5