İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır Formula1 biletiyle takaslık notebook ram, çanta, dvd. vs..

X

Xman

Misafir
Aşağıda listelenmiş ürünler 2 adet formula1 açık alan bileti ile başabaş takas edilecektir. İlgilenenlerin mesajlarını bekliyorum.

Philips dvd-dvix player, model nosunu bilmiyorum, hiç kullanılmadı kutusu yok fatura ve kitapçığı olması lazım, garantisi bitmiştir sanırım evde öyle duruyor, hafif ve ince, pazarlıksız 50 lira.

Sony memorystick pro duo mark2 8gb sıfır ambalajında faturalı garantili, teknosa fatura fiyatı 100 tl, pazarlıksız 50 liradan satışta.

Logitech nano kablosuz laser mouse, 15 ay pil ömrü, çokaz kullanılmış, usb alıcı adaptörü kayıp sadece mouse gönderilecek, sıfır 80 lira, satış fiyatı 25 lira.

1 gb ddr3 1066 mhz Hynix marka notebook ram, sıfır. Mağazada 60 lira, 25 liradan pazarlıksız satışta.

Targus 16 inç notebook çantası, askılı, vatan bilgisayardan alınma, etiketiyle duruyor sıfır ürün, 29 lira etiketi var, 15 liradan pazarlıksız bu fiyata kaçmaz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5