İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

forum dil dosyalarını görmüyor

me3met

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
selamlar, arkadaşlar hostumu taşıdım sitelerin hepsi çalııyor maşallah ama gulbeste adlı sitem takıldı. foruma girdiğimde resim deki gibi hata veriyor mybb destek sitelerine yazdım ama sonuç alamadım.

91137606.png

sorunun çözümü için dil dosyalarını sildim yeniden mybb comdan indirip ftpme attım yine aynı hiç bişi deeişmedi izinlerimi kısıtlı acaba kaç olması gerekiyor izinler?

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
777 dene önce hocam chmod u eğer olursa izinleri düşürürsün.

me3met

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
arkadaşlar sorunu hallettim.. yedeği yükleyince direk dosyaları bozuk göndermiş sanırım.. yeni tr dosyalarını attımsada olmamıştı.. yedeği rardan çıkardım içerisinden attım tr dosyalarını düzeldi.. bu arada mybb destek sitelerinden 2 tanesi var ki en popüler gavur parasıyla 5 para etmiyor.. inş görürler bu yazdığımı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5