İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forum Hiç İyiye Gitmiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Forumda yenilik olacak denildi, hala bekliyoruz. Bu gidişle diğer forumları geçmemiz hayal olacak. Geldiğimden bu yana yeni temayı bekliyorum. Ama oda olmayacak gibi. Artık buna son verilmesi gerekiyor hep beraber toplanılıp bir yerden başlanılması gerekiyor. Bakıyorum diğer webmaster forumlarına hepsinin profesyonel bir logosu, maskotu var. Hatta indexi olmayan forum yok neredeyse.

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Yeni tema yapılıyor.
Her şey düzelecek.
Forumu ayağa kaldıracak olanlar sizsiniz. :)

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Maskot yeniden çizim aşamasında, logo, ranklar da aynı şekilde. Bu zamanda da temayı şekillendirip işe başlayacağız. Beni biraz tanıyorsanız yapacağım dediğim şeyi bu forumda her zaman yaptığımı bilirsiniz. Ben kendi şahsıma sizden birazcık daha zaman istiyorum.

Aziz ile herşeyin üstesinden geleceğiz.

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Teşekkür ederim bilgilendirme için. Yardımcı olabileceğim birşey var mı Lanet abi ?

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Teşekkür ederim bilgilendirme için. Yardımcı olabileceğim birşey var mı Lanet abi ?

Elbette, yardimci olmak isteyen kullanicilarimiz için kendi adima her zaman yerimiz vardir. İlgilendiğiniz alanlardan bahsedersen bana özel mesajla ben de sana yardımcı olabileceğin yerlerde ulaşayım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5