İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forum İçin Domain

DenizC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende öle düşünüyorum aslında ama çok kararsızım görüşün için teşekkürler :)

Angelica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Favok daha iyi bence. Anlamı yok ama "favok" kelimesinin anlamı forumunuz olur böylece. Google kelimesi gibi. :)

DenizC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tEŞEKKÜRLer bende onu onu aldım zaten =) Favok. Network :D

BlackFeel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Forumyildiz ile favok arasında kararsız kaldım. Sanırım yildizi alırdım ben.Arkadaşlarında dediği gibi favok ta hiç fena değil :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
her iki dal içinde, içinde forum kelimesi geçen domainler almayın, favok ta almayın, birisi çıkar "favok ney admin" derse apışıp kalmayın, acele etmeyin, klavyeye bakın, anlamsız ama bi sürü güzel şeyler çıkarabilirsiniz

DenizC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bende kararsız kaldım Çok fena ama en sonunda favok.net i aldım bu arada o domainler boşta arkadaşlar deha yıldız ve dahi kaçırmayın regleyin hemde .com :D

Ekleme: Favok Yatırımcı demek sonuçta bizde bi forum yatırımcısı genel forum olcağı için içerik yatırımcısı bişilere kafa yoruyoruz yatırım gibi düşünebiliriz. ama anlamsız olarak açtom forumdada .net hoşuma gidiyordu bide

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5