İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forum.iyinet.com frmtr mi oluyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Herkes zaten yönetimi kötülüyor, ama kimse ne yapılması gerektiğini söylemiyor.
Buranın kötü olduğunu söyleyenler de; şikâyetçi olmayanlardan daha çok giriyorlar foruma.
İyi kötü burası sayesinde ekmek yiyorsunuz.
Buranın müdavimleriyken yediğiniz kaba pislemeyiniz, yada bu ortamda bulunmayınız..

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Herkes zaten yönetimi kötülüyor, ama kimse ne yapılması gerektiğini söylemiyor.
Buranın kötü olduğunu söyleyenler de; şikâyetçi olmayanlardan daha çok giriyorlar foruma.
İyi kötü burası sayesinde ekmek yiyorsunuz.
Buranın müdavimleriyken yediğiniz kaba pislemeyiniz, yada bu ortamda bulunmayınız..

Okumadan mesaj yazmayın diye yazmıştım ama onuda okumamışsın.40 kere çözüm önerisi söyledik takan yok.Ayrıca bu forumdan ekmek yiyenler adminler ve modlar.Normal bi üyeye forumun para verdiğini gören varmı?

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Gökhan seni ben engellemiştim sırf bu saçma salak mesajlarını görmemek için, ama buna rağmen beni teşvik edebiliyosun helâl. Forumda ticaret yapılması için bölüm var, üyelerin bişeyler alıp/satabilmesi için. Dolayısıyla forum sayesinde para kazanılmış oluyor, bunu algılayabilecek potansiyele sahip değil misin? Bloguna text link almak için hiç mi kullanmadın bu forumu?

Zaten mesajımda geneldi, niye üstüne alındın anlamadım.

Engellememe rağmen beni teşvik etmemen dileğiyle, iyi günler blogcu kardeş.. ;)

local

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
madem kaliteden seviyeden bahsediyorsun gokhan19 şu imzandaki "İNTERNETTEN PARA KAZANMAK ÇOK KOLAY.İNANMAZSAN BANKA HESABIMA 10 YTL YATIR.KANITLIYIM" saçma mesajına bak.bu mesajın senin yeni üyeler hakkında yorum yapmanı kısıtlar.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
madem kaliteden seviyeden bahsediyorsun gokhan19 şu imzandaki "İNTERNETTEN PARA KAZANMAK ÇOK KOLAY.İNANMAZSAN BANKA HESABIMA 10 YTL YATIR.KANITLIYIM" saçma mesajına bak.bu mesajın senin yeni üyeler hakkında yorum yapmanı kısıtlar.

O bir espridir.Heralde onu ciddi anlamda yazdığımı sanacak kadar saf olamazsınız.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
gökhans19 sen hiç bu foruma yazdıgın mesajları 2. kez okuyormusun ve okuduktan sonra ben ne yazdım diye anlıyormusun ?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
peep ben yazdığım mesajları en az 6-7 defa okuyorum sen benim yazdığım mesajları hiç okuyomusun?

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
okumuyorum gerek duymuyorum
Bu Mesaj gösterilmez, Mesajın yazarı gokhans19 Sizin Yasaklı Listenizde bulunduğu için.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Konu bence kişiselleşmesin.
İstemeyen gider, kalanda forumun var olduğu görüntüyü kabullenir.
Forumu güzelleştirmek adına fikri olanlar var yönetime bildirir, ciddiye alınır zaten.
Ama bu şekildeki konular yapıcı değil, yıkıcı gibi geliyor şahsen.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Eğer okumuyosan bilmediğin bişey hakkında boş mesaj yazmazsın olur biter ;)

M

Merthan

Misafir
Okumadan mesaj yazmayın diye yazmıştım ama onuda okumamışsın.40 kere çözüm önerisi söyledik takan yok.Ayrıca bu forumdan ekmek yiyenler adminler ve modlar.Normal bi üyeye forumun para verdiğini gören varmı?

iyinet boş boş mesajlar yazıyorsun diye seni nafakaya mı bağlasın? Forumda jenerik msn adresleri satılık diye konu açmayı biliyorsun. Ya da extreme hesabına 5 YTL fiyat biçmeyi, ya da blogspot'dan bedava aldığın içine copy/paste biraz içerik eklediğin, hiti olmayan işe yaramaz bir blog için satılık diye başlık açmayı biliyorsun.

Tabii bunların herhangi birisini sattığını düşünemiyorum. Sattıysan da helal olsun. Çünkü tamamı bedava olan hizmetler.
Ben de nefret ediyorum açıkçası senin yazılarından. Burası yetmedi, r10'a geldin satılık blog için konu açtın. İkide bir güncel/güncel yazıp aynı konuyu üste çıkartıyorsun. Resmen aptal birisini arıyorsun doğrusu.

O bir espridir.Heralde onu ciddi anlamda yazdığımı sanacak kadar saf olamazsınız.

Vallahi sana göre safmıyım bilmiyorum ama, imzan konusunda kararsız kaldım. Senin gibi birisinin bunu ciddi olarak yazmasını beklerim. Bedava olan extreme hesabını satmaya kalkan, bedavaya alınan sözde jenerik msn adreslerini satmaya çalışan, bedavaya alınan ve hiç bir özelliği olmayan blogspot domainini satmaya kalkan birisi için çok çelişkili bir imza.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

burası frmtr değil dolayısıyla burada ön planda olan geyik falanda değil.. madem ekmek yemiyorsun neden bu forumdasın arkadaşım.. bana mantıklı bir sebep söylermisin? ben sana söyliyim şuan sitenden kazandıgın her kuruşta bu forumdaki 10larca kişinin yardımı var...

arkadaşlar reklam fiyatları yukarıda yazıyor.. 9 tane reklam dönüyor çoğunun %25 indirimli yayınlandıgını planlarsak 195-250 ytl geliri var bu sitenin.. bu forumu kaldırıcak bir serverın fiyatı hakkında bilginiz varmı sizin? sadece kullanıcı üye vs dan bahsetmiyorum.. gelen saldırılarıda hesaba katın.. sonra bu fiyattan bir adet ipod ücreti çıkın... ne tesadüftür ki şuandan bile hesap - de :) bide 10 kişini günde en az 5 saatten emeğini koyun.. (gördüğünüz gibi bu forumdan para kazanan bir tek sizsiniz.. )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5