İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

forum.iyinet.com mu? - r10.net mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sizce arkadaşlar en iyisi hangisi forum.iyinet.com'mu yoksa r10.net'mi?

benim cevabım : forum.iyinet.com (tabiki r10.net yeni olmasına rahmen iyi gidiyor )

R

REdBuLL

Misafir
neden böyle bir başlık açtınız anlamış değilim
r10.net daha yeni açılmış bir forum
iyinet forum ise aylardır var.
r10.net forumunun sahibi burada mod. diye mi açtınız böyle bir başlık ?

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkez r10.net diyor bende r10.net e üyeyim bakalım r10.net taraftarı ne kadar onu öğrenmek istedim bnunu iki forumada konu olarak açtım

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yani burada anlatmak istediğim olay hem iyinet yorumları hem r10.net e yorumları nasıl bizlerin o amacla açtım konuyu

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
r10 acıldı iyi.net üyeleri r10 da üye oldu paylasım aynı iyi.netki r10 da. r10 daki iyinette. ama tabiki iyi.net

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en ufak konuyu silen iyinetadmin amcam bu r10 nete fazla göz yumuyor ne dersiniz bu işin altında bişeyler varmıdır sizce?

R

REdBuLL

Misafir
sakın yanlış anlama komsunet sadece merakdan sordum.
düşüncem ;
burada çıkan tüm sorular ve yanıtlar aynısı oradada var
ama orası birazdaha google ağırlıklı.

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
togan1903' Alıntı:
r10 acıldı iyi.net üyeleri r10 da üye oldu paylasım aynı iyi.netki r10 da. r10 daki iyinette. ama tabiki iyi.net

doğru olabilir ama unutmayalım r10.net yeni ve ediğin gibi iyinet.com forumundaki üyelere orada şimdi buradaki üyelere orada yeni webmasteler sence nerde olacak ? Benim düşüncem r10.net'te

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
REdBuLL' Alıntı:
sakın yanlış anlama komsunet sadece merakdan sordum.
düşüncem ;
burada çıkan tüm sorular ve yanıtlar aynısı oradada var
ama orası birazdaha google ağırlıklı.

efet haklısın. Ama unutmayalım oradaki bi konu başlığı daha geniş cevaplar alabiliyorsun.. cunku bi konuya herkez katılıyor..

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
admin istese r10 un harflerini bile çıkarmazdı forumda , adam giden gider kalan sahalar bizim diyor. En iyisini yapıyor :D

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
komsunet' Alıntı:
doğru olabilir ama unutmayalım r10.net yeni ve ediğin gibi iyinet.com forumundaki üyelere orada şimdi buradaki üyelere orada yeni webmasteler sence nerde olacak ? Benim düşüncem r10.net'te

yeniler orada olacak ama .. eski ve bilgili gecmisi olan bilgisi nete bedel olanlar bence burda kalır gibi.. benim kalma nedenimde burda ogrendim herseyi. senin ve baska webmasterların bilgileri sayesinde

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
efet haklı olabilirsin.. ben hiç ayrılmayı düşünmedim dediğin gibi herşeyi burda öğrendim oradada üyeyim sonuçta ilk bilgi paylaşım evim burası

C

CicekCicek.Com

Misafir
iki yerde de takılıyorum ama r10 daha agır basıyor artık burası artık banal oldu. Yeniler buraya geliyor r10 a en azindan yeni acemiler fazla yok rahatiz.

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
CicekCicek.Com' Alıntı:
iki yerde de takılıyorum ama r10 daha agır basıyor artık burası artık banal oldu. Yeniler buraya geliyor r10 a en azindan yeni acemiler fazla yok rahatiz.

dostum varya az once ilk baslama olayı anlatmısın acebilik donemini şimdi yazdıgın yazıya bak yakısıyormu acemiler az. orda bide yazmıssın acemiler yardıma varım kısaca helal olsun nediyim yorumsuzdur

bak istersen sen yazmadınmı yoksa
http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=16114

T

türkelit

Misafir
ayıp ediyorsunuz bence..
ne ye benzer bu biliyormusunuz? ekmeğini yiyip sonrada arkadan vurmaya !
doğrudan r10 lafım yok(henüz üye değilim ama olacağım) ama böyle konular açılması doğru değil.. son zamanlarda artı verdi böyle yazılar, yok iyinet şöyledir,iyinet böyledir vs..
Ben iyinet forumu ve üyeleri sayesinde adsense ile tanıştım ve geçimimi de adsense den sağlayacak hale geldim..
şimdi yakışırmı bana dışarıda iyinet şöyledir böyledir demek?

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
bence de şık olmamış acemiler lafı.. herkes biryerden başlar.. acemi vs. önemli olan insanın işini görmesi değil midir? paylaşım değil midir? çok zor değildir acemi için 2 satır bilgi yazmak sanırım..

orası çok güzel - özelliği az insan var ve herkesi tanıyorsunuz.. paylaşım isteği en üst seviyede..

ilk üyelerindenim ama burada bile hiç yaşamadığım saygısızlığı orada gördüm ben.. yani insanoğlu heryerdeyiz.. :)

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iki yerde aynı burdakilerin bazıları orayada taşındı..unutmayın ki burdada paylaşım vardı...bir süre sonra orasıda çalkalanır..

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
OnurSqL' Alıntı:
iki yerde aynı burdakilerin bazıları orayada taşındı..unutmayın ki burdada paylaşım vardı...bir süre sonra orasıda çalkalanır..

herzaman bir lider vardır, ornek osmanlı simdi de amerika, yarın bir baskası
bunlar dogal seyler..
hic birsey ebedi değildir ve olamaz zaten

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biri yönetici olduğum bir forum diğeride en yakın arkadaşlarımdan birinin sahibi olduğu bir forum.. 2'sinede haliyle üyeyim çoğu arkadaş gibi.. Ama bu şekilde bir yaklaşım yaparak 2 tarafıda birbiriyle soğutmanın anlamı yok..

2 Forumda da güzel paylaşımlar yapılmakta önemli olanda bu değil mi zaten? Kullanıcıya bu şekilde iyinet mi? r10 mu? gibisinden sorular sormasak daha hoş olur gibime geliyor.. Online üye profilinden hangi kullanıcının nereyi seçtiğini rahatlıkla görebilirsiniz..

Konu kilitlendi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5