İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

forum.iyinet.com'dan gelecek 10 kişiye BEDAVA hosting

mustafa16826

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya Arkadaşlar ya burada zorla diye bişi yok istersen veririz istemessen yorum yapmana gerek yok Değilmi?

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar şu açıdan bakalım.. Elimizde bazı asp scriptler var ve denemek istiyoruz ve ASP hostu olmayan bir arkadaşımız var aramızda, onun için iyi bir fırsat değil mi bu :) ?

Yada, yıllar öncesini hatırladıgımda ben bu işlere yeni başladığımda cebimde hosting alacak bir para yoktu, Geocities'tir Lycos'tur buraların free hostlarını kullanıyorum..

Sonuç olarak burasi bir webmaster sitesi, acemilerinde bulunduğu üye olduğu bir site. Herkesi kendi dengimiz gibi düşünürsek hataya düşeriz, ihtiyacı olan illaki bir arkadaş vardır. Bizim ihtiyacımız olmadıgı için sevinmeliyiz ve bu tarz yardım girişiminde bulunan arkadaşlara destek vermeliyiz- iyi niyetli olsalarda olmasalarda.

Herneyse yine çok laf ettim, saygılarımı sunar ve iyi calismalar dilerim..

Neb

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5