İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forum iyinet fiyatı??

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
piyangodan para cıksa ilk alacağim Site burasi olur :) 100bin 130bin arasi eder bana göre
tabi daha fazlada olabilir
Exteme varmı :D

hehehe :D extreme ücretli olmuş :p

130.bin nedemek yaf :O ben o parayla iş kurar altımada süper araba çekerim.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
:D valla ya 300 bin e yapılacaklar.
90 bin ev
20 bin araba
150 bin dükkan
40 bin dükkanın içi.
Yani bence saçma olmuş yazdıklarınız adamın hayatını kurtaracak kadar para tabi bunu verecek kerizi de bulursanız benim siteleride satıyorum.
Çok eski olması nedeniyle yüksek fiyat isterler ama aylık buradan 1.000 YTL kazanacak biri en fazla 10-15 Bin YTL verir. Ben asla almam :D. Uğraşılmaz forumla.
Tabi ticari olarak bir hosting firmam ve domain kayıt sistemim olsa Tabikide değeri 80-100 bin ytl eder nasıl olsa burdan gelecek müşterilerle bu fiyatı çıkartırım. Son olarak ta iyinet inde yeni bir forum açmaya çağına ve desteklemeyeceğine dağir belge imzalamasını isterdim.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
meyveli ağacı nasıl taşlıyolar bölece görmüş oluyoruz:D

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
sanırım 2005 yılının konularının birinde (konuyu bulamadım maalesef) iyinet sitelerini iyi.net de dahil olmak üzere satışa çıkarmıştı sonra vazgeçmişti. O zaman bahsolunan fiyatlar 10bin+ idi.
satın almak istesen site 100bin+ eder en az ama satmak istesen 10bin+ zor bulursun müşteri...

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kanımca , @iyinet , bu siteyi kapatır ama satmaz.

çünkü burası sadece bir site değil.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
500.000 $'dan falan bahsedilmiş.
O fiyata 2 tane güzel daire alır, ayda 600'den kiraya versen 1200 ytl temiz paran olur her ay dertsiz tasasız.
Forum işi ticaret işinden ziyade hizmet işidir bence.

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok para eder elbette ama marka oldugu için çok para eder. Yoksa 5 kuruş kar ettigini sanmıyorum. Sunucu , saldırılar, güvenlik masrafları falan filan... Ancak markası, ismi, manevi değeri paha biçilemez.

Hülasa, değerin 5 para etmez bu bendeki sevdan olmasa....İşte o kadar ;)

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
iyinet' in kaliteli bir webmaster forumu olduğunu kabul ediyoruz , etmeyen zaten webmasterim demesin..:)

Fakat bir forum için, nasıl bir sistemi olursa olsun 150.000 YTL vermek akıl karı değildir..

150.000 ytl' yi internet alemine dökmek güven,özveri,tecrübe ister..:)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok para eder elbette ama marka oldugu için çok para eder. Yoksa 5 kuruş kar ettigini sanmıyorum. Sunucu , saldırılar, güvenlik masrafları falan filan... Ancak markası, ismi, manevi değeri paha biçilemez.

Hülasa, değerin 5 para etmez bu bendeki sevdan olmasa....İşte o kadar ;)

bana 1 ay ver.. kazancında yarısını ver o ay sana bu siteyle 10.000 $ basiyim...

bu teklif iyinet içinde geçerlidir ama 2 ay isterim:)

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
500.000 $'dan falan bahsedilmiş.
O fiyata 2 tane güzel daire alır, ayda 600'den kiraya versen 1200 ytl temiz paran olur her ay dertsiz tasasız.
Forum işi ticaret işinden ziyade hizmet işidir bence.

3 haneli iyi.net domaini çok değerli bir domain.
Sadece forum değil toplist olmasını da göz önüne alın.
Burada ki webmaster potansiyeli ise ayrı bir durum.

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Sadece forum olarak düşünülse verilecek para en fazla 5000 $ olurdu.

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
param yok bu defalık para vermesem :) ama değeri biçilmez bence bu cizgide oldugu sürece

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Ben olsam almazdım bi dünya tehtit edeni çıkıyo sapığı çıkıyo sorunlusu çıkıyo. Bunlarla uğraşmak zor. Mevcut sahiplerine de Allah kolaylık versin.

AksamGunesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
İstediginiz kadar teklif verin sonucta satılıga cıkartılmış bir site degil. Bence iyinet in degeri verdiginiz degerlerin toplamının 10 katı diyebiliriz. Sebebi de açık . Piyasada o kadar kalitesiz yerler varki iyinet bizi bu isim altında toplamış ve birbirlerimize destek cıkmamız için elinden gelen kaliteyi sunmuştur.

O yüzdendir ki İyinet hepimizindir =)

Hem böyle büyük site sahibi olmak cok zor :D kıskananlar olacak sabote edenler olacak kötülügünüzü isteyenler bile çıkacaktır ...

Ne demiş atalarımız Büyük Siteler Baş Agrısı Yapar :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi