İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

forum iyinete ne oluyor ?

M

M@l@tyasporlu

Misafir
bence saldırılar forumdan sebepsiz yere atılanlardan geliyor.. iyinetadminin bir ara cenı sıkılıp eğlence olması için attığına inandığım kişiler tarafından yapılıyor bence.. iyinet admin bu kötü huyları bıraktı artık ben kendi açımdan bi sorun yaşamıyorum.. ha foruma saldıranlarında kendi düşüncesizliği sonuçta verilen ceza forum üyelerine amacımız bilgi paylaşımı ...

gorsan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
korunma bilgileri saldıran tarafından bilinirse koruma tedbirlerinin bir anlamı kalmaz

W

www_hitmp3tr_com

Misafir
bencede saldıranlar mantıklı gerekçe gösterilmeden banlananlar tarafından yapılıyordur.

bunu yapanlar dua edin aralıklarla yapıyorlar arada okuyabiliyorsunuz. ya trojanla yapsalar. veya.net arkadaşımıza yapıldı daha önce. saldıran adam sitesinden millete trojan yayıyo ve yüklediği pclerden sürekli ddos yapıyo. bu yüzden site sürekli kapalı kalıyo.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5