İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

forum.iyinetteki reklamlar ?

yeniwebmaster

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadaşlar dün burada adbrite vardı bugün onun yerine başka birşey var.

ben daha adbrite başvuru yapmamıştım bundan sonra kabul edilmiyormu ?

birde bu forumda çıkan reklam buraya özel mi yoksa herkez alabilir mi

biraz anlatırmısınız

M

M@latyæsporlu

Misafir
hostbulun yeni icadı :D webmasterlikle alakalı sitelerde yayınlanıyor sadece şimdiye kadar..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla hostbul.net eger program içerikli siteler ereklam evriyor zaten ama bu rekalm sanırım özle reklam..

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence mükemmel reklam, webmasterlerin olduğu forumda TÜRKÇE hosting/server ile ilgili reklamlar sunulması hostbul.net'in memnun edecektir. Sanırım hostbul (ben tanımıyorum) daha çok ilgi toplayacaktır bu reklamlar sayesinde.

T

TurkTR

Misafir
Hostbul daha önceden zannedersem iyinet sayaçlarında da reklamı vardı, hostbul bana göre güzel iş yapıyor birazda insan profesyonell çalışınca güzel işler ortaya çıkıyor buradaki reklamda kendinden çok kendisine reklam veren host şirketlerinin reklamını yapıyor gibi geldi bana bencede özel bi reklam..

M

murme

Misafir
aslinda ii bi site deil o kadar ama yaptigi işler güzel sonucta yurtdışındaki örneklerinin kötü bi kopyası

W

www_hitmp3tr_com

Misafir
ya hostbulada bok attınya helal olsun daha ne denirki.

M

M@latyæsporlu

Misafir
sanırım adwords tipi bişi yapmak istiyor hostbul kendisine reklam verenleri kendi konusuyla alakalı sitelerde yayınlayarak parayı paylaşıyarak daha fazla kazanıyordur bence..

G

GOmaster

Misafir
M@latyæsporlu' Alıntı:
sanırım adwords tipi bişi yapmak istiyor hostbul kendisine reklam verenleri kendi konusuyla alakalı sitelerde yayınlayarak parayı paylaşıyarak daha fazla kazanıyordur bence..

adwords tarzi bisiyden ziyade
ortaklik sistemine basvuran sitelerden
host ile alakali olabilecek siteleri onayliorlar...
bir nevi manuel adwords :p

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hostbul çok profesyonel bir sitedır yılalrca forumalrında dolaştım :) sonra forumalrı kapandı sponsorlar buldum hostlar aldım turkıyede hostcularla kullanıcıları buluşturan tek sıte :) sistemlerınde karışı kreklamalr çıkıyordu 5 uzerıdne yıldızlayarak yenı sıstemlerınde teklamaya gre ucret alıyorlar galıba reklam verenden :)
bu arada çok ıyı parada kazanıyorlar :) zaten webmasterlar için affilate sistemlerıde var sonuc oalrak ıyı bır site kopya diye narkadaş keşke herkes boyle bır kopya yapabılse...

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
+1
Ayni sekilde reklamlar icin gorustugum kisi de hem isini iyi biliyor hemde profesyonel calisiyor.

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
En Iyi aciklama Hostbul Firma panelindeki haber .

"Yeni kurduğumuz reklam networküyle tanıtım potansiyelinizi arttırıyoruz!
1 Nisan tarihinden itibaren Hostbul'daki tıklama başına ücretlendirilen text reklamlarınız Türkiye'nin önde gelen bilgisayar ve programcılık sitelerinde de gösterilmeye başlanacak. Reklamlarının reklam networkünde gösterilmesini istemeyen reklam verenlerimiz hosting paketlerini düzenleyerek "network gösterimi" seçeneğini "pasif" duruma getirebilirler. Şu anda reklam networkümüzde yer alan siteleri görmek için tıklayınız. "

Iyi calismalar

W

www_hitmp3tr_com

Misafir
yani sen düşün burada birsürü webmaster var adam buraya verir senin sitenin içeriğini bilmiyorum ama mesela benim siteye verse benden ne kazanırki ?

adam hedef kitleye göre seçiyo.

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hostbul.net bir hosting rehberidir. Senin reklaminla pek ilgilenmez. hosting firmalari reklam verirler buda bir networkde yayinlanir. Bence cok profesyonel bir dusunce iyinet te reklam yayinlanmasi Sonucta iyinet forumlari gercektende internetin elit tabakasi denecek insanlardan olusuyor. Buraya takilan herkesi bir sitesi var neredeyse . ve cogu host sorunu yasamistir. kisacasi guzel bir uygulama Kutluyorum

Iyi calismalar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5