İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

forum iyinetten şikayetciyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grafiti

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
iş yaptım paramı alamadım ve burada haklı olarak konu açtım ama nedense kimse konumu onaylamadı bu ne saçmalık!..

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Öncelikle iyinet sizin yapacağınız ticaretten sorumlu değildir.
Herhangi bir şikayetiniz varsa mahkemeye başvurun.
Bizden şikayetçiyseniz bizi de mahkemeye bir dilekçe ile sevk edebilirsiniz.

Sonrasına gelirsek,şikayetiniz nedir ?

Grafiti

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Muhtar iyineti sorumlu etmiyorum ama sorumlu olan yanıda var. dolandıran kişi bu forumda üye ve http://forum.iyinet.com/istek-sikayet-oneriler/191852-loft-rumuzlu-kisiden-sikayetciyim.html buraya açmıştım sonra dolandıran kişi üyelik sayfalarını göster 1 saatte paranı al dedi onları göstermeme rağmen yine paramı ödemedi ve hala banlanmadı. Loft ve Byte rumuzlu kişi.

Ekleme: İşte bu konuşma logu ve moderatör haklı haksız kim çıkaramadım diyor böyle bir saçmalık olabilirmi? ben iş yapmışım ve paramı alamıyorum ne haklısı ne haksızı!!.
28kpu.jpg

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Konunuz karışık.
Ortada tam olarak karar verilebilecek bir durum yok.
Mahkemeye başvurun.

Grafiti

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
hocam neresi karışık bana onu söyleyin yahu okumanız yokmu sizin arkadaş?Bu kansızla labidu video scriptine giydirme için anlaşma yaptık.Peşinatı gönderdi işi kendi hostunda yaptım iş bitti bu ortadan kayboldu kalan bakiyemi göndermedi. sonra buraya konu açtım eksik var dedi www.aliaygir.com.tr/midyo buraya yükledim eksik olmadığını kendi ve herkes gördü. Sonra üye profil ve üyelik sayfasıda vardı dedi ama yemin ederim ki anlaşmada böyle birşey yoktu. Onuda yaptım ona rağmen paramı göndermedi zaten mahkemeye başvurdum ama bu kansız neden BANLANMIYOR!!!!...

Corpixx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hocam neresi karışık bana onu söyleyin yahu okumanız yokmu sizin arkadaş?Bu kansızla labidu video scriptine giydirme için anlaşma yaptık.Peşinatı gönderdi işi kendi hostunda yaptım iş bitti bu ortadan kayboldu kalan bakiyemi göndermedi. sonra buraya konu açtım eksik var dedi www.aliaygir.com.tr/midyo buraya yükledim eksik olmadığını kendi ve herkes gördü. Sonra üye profil ve üyelik sayfasıda vardı dedi ama yemin ederim ki anlaşmada böyle birşey yoktu. Onuda yaptım ona rağmen paramı göndermedi zaten mahkemeye başvurdum ama bu kansız neden BANLANMIYOR!!!!...

Yani ortada bir emek var Magduriyetinizin giderilmesi lazım ama diger arkadaşta diyorki düzeltmelerini yapsın hemen parasını göndereyim diyor neden arkadaş ile işi çözmeye çalışmıyorsunuz...

Grafiti

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Hocam logu okudunuzmu? zaten düzelttim verdim ben ona rağmen vermiyor paramı logda ne diyor caps at paranı cıkayım diyor. attım sonra yine kayboldu

Yani ortada bir emek var Magduriyetinizin giderilmesi lazım ama diger arkadaşta diyorki düzeltmelerini yapsın hemen parasını göndereyim diyor neden arkadaş ile işi çözmeye çalışmıyorsunuz...

CihatAYDIN

0
Yasakli Uye
Reaction score
1

Ali ne demek istediğini çözemedim ben bu loglarda sen anladın mı ?:ıslık:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5