İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

forum kapatilmasi

yadibe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar bir foruma saldiri oluyor diye hosting sirketinin forumu kapatmasi normalmi?

T

The_Best

Misafir
Hangi devirde yaşıyorsun hiç böyle birşey olabilir mi? Foruma saldırı yapılıyorsa gerekli önlemler alınır, güvenlik kodu session vs. gibi önlemler kullanılır.

yadibe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
maalesef olabiliyor suan böyle bir sorunla karsi karsiyayim forumum kapatildi ve vbulletin kullaniyordum bu forum güvenli degil bunu silin baska forum kurun denildi yeni forum kurulana kadarda forumum kapatildi sirf bu yüzden suan hosting sirketimi degistirmek istiyorum oysa agustosa kadar ödememi bile yapmistim
ne yapacagimi sasirdim

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
memleket şerefsiz dolu....
O saldırı programı yazan Türkün 7 sülalesini her gün anıyorum, ben şahsen :mad:
Ve o programı kullanıp saldırı yapan akıl özürlü kişileri,
lamer bile demiyorum onunda bir şerefi var,
şerefsizleri hergün bilmukavele anıyorum...

DesTRuctionS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu zamanda Program kullanan kendisini heker zannediyor walla
Biz İcergimiz geregi en cok saldırı alan sitelerden birisiyiz dostum
ddos atagına karsı hic bir cozum yok simdilik ne kadar guwenlik kodu da koysan guwenlik kodunu database baglı olacak wede yine database sorguluyacak amac database sisirip forumun db kullanımı durdurmak

Sİmdilik sana tawsiyem dostum Siteye İlk girise Kullanıcıadı we sifre sorgusu koyman lazım WEYA DDOS karsı onlemini almıs sayılı sunucular olan hosting sirketlerini tercih etmen lazım... SANA KOLAY GELSIN...

EBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
GeniusTurks den bahsediyorsun :) siteniz çok saldırı alıyor günde 5.000 - 6.000 arası flood girişimi olan bir site geniusturks'u ben host ediyorum. ve ddos vs. gibi yöntemler ile server kolay kolay hatta hiç kapanmaz ;) FLOOD 'a Çare Bulundu.. İstersen Gel Görüşelim Msn de [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5