İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forum Moderatorleri(yönetici) Aranıyor! (Ücretli)

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar http://forum.yehhu.org da çalışacak moderatorler aranıyor.ilgilenebileceği bölümleri belirtip o bölümlerde yöneticilik verilecek ve aktif şekilde ilgilenip yeni topicler açıp bölümlerini kontrol edicektir.

karşılığında aylık 50 ytl ücret alıcaksınız.

Önemle uyarıyorum işi olan hakkını veremeyecek sallama iş yapıcaklar başvurmasın.

Ödemeleriniz her ay banka hesabınıza yatırılıcaktır.

Her yönetici en az 7 bölüm seçerek işe alınacaktır.

tekrar söyleyim aktif bi şekilde hergün veya 2 günde bir zamanını geçirecek ilgilenecek sorumluluğunu bilicek yeni sağlam başlıklar açıp düzenini sağlıyacak.

Başvurularınızı özelden gönderin ciddi olan arkadaşlara cevap yollucam.

referansları ve tecrübesi olanlar ilk tercihim.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
moderatorluk bulunmayan bölümler için başvuru devam ediyor.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sırf cep telefonu bölümüne 1 kişi alınacaktır. 4-5 bölüme bakıcak güncel programlar temalar vs güncel topicler açıcak ilgilenicek biri aranıyor

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
keşke birde vbulletin lisansı falan alsaydınız.

Folder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cep telefonu ve programları üzerine bi site üzerindde calışıyorum.eger uygun görürsen sitedede calışa blirim

smpx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödeme alan var mı ? şu ana kadar

Kendisiyle bir kaç kere çalıştım arkadaş güvenilirdir ödeme de kesinlikle sıkıntı yaşanmamaktadır. İş bitiminde dakikada paranız hesabınızda ben sorun yaşamadım. Çalışan ve çalışacak olan arkadaşlara duyrulur...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5