İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forum mu? DLE mi? [SEO Açısından]

Evan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
SEO açısından her DLE kullanıcısının cevabı belli olsada hala forum adminleri bilmiyorlar. DLE'nin 3 adet SEO şekli vardır.
Örneğin;
Stil 1 - Konunun sadece referans yolu şeklinde http://dLeturk.Com/id-konuadı.html

Stil 2 - Konunun bulunduğu kategoriler ve konu referans adresi şeklinde http://dLeturk.Com/kategori/altkategori/id-konuadı.html

Stil 3 - Eski yöntem konunun yazıldığı tarih şeklinde gösterim http://dLeturk.Com/2008/04/02/konuadı.html

SEO Gösterim şeklini seçerken dikkat ediniz.Tavsiye olarak Stil 2 yi seçiniz. En verimlisi çünkü odur. Hem kategori, hem konu adı ve alt kategoriyi gösteriyor. Artık Google veya Yandex aramalarında neden forumlar daha alt kısımlarda DLE'nin kendinden gelen SEO özelliği ile alt sıralara düşüyor. Forum sistemlerinin bir çoğunun kendinden gelen SEO özellikleri bile yokken DLE'nin çok güçlü bir SEO yapısı var. Bir çok forum sisteminde SEO altyapısı özel modüller ile yapılıyor.

KAZANAN: DLE

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
dle tek başına bir dev ama ne yazıkki pek tanınmıyor, seosu her türlü seo ile kafa kafaya gidiyor, hafif ayrıca

ebaydestek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
DLE'nin seosunu aklım erdiği kadarıyla test ettim, dehşet diyebilirim. Bir sonraki projem mutlaka DLE ile olacak. Konu biraz eski olsa da not düşmüş olayım.

soulmy

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
8
dle'nin seosunun çok iyi olduğunu ben de bir çok yerden okudum ama dlenin ücretli olması sebebiyle wordpress daha çok tercih ediliyor.

HbY

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Dle Üzerine Şuan Yemek Tarifleri Sitesi Kodluyorum. Bakalim Nasil Bir Şey Çıkacak.. 2010'dan Beri DLE Kullaniyorum Sitelerimde . Herkese Tavsiye Ederim..

Dereck

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dle yi en son 3-4 yıl kadar önce kullanmıştım seo açısından gerçekten 1 ayda çok iyi sonuçlar elde etmiştim şu an nasıl bilmiyorum ama dle derim.

kasirga098

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Dle Üzerine Şuan Yemek Tarifleri Sitesi Kodluyorum. Bakalim Nasil Bir Şey Çıkacak.. 2010'dan Beri DLE Kullaniyorum Sitelerimde . Herkese Tavsiye Ederim..

Dle yi en son 3-4 yıl kadar önce kullanmıştım seo açısından gerçekten 1 ayda çok iyi sonuçlar elde etmiştim şu an nasıl bilmiyorum ama dle derim.

Dle çok iyi kullanılırsa gerçekten süper seo açısından güzel

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5