İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forum neden canlı değil?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alisanyazgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam arkadaşlar,
Sanırım konuyu yanlış yere açtım.
Webmasterlığa bir süre ara vermiştim.3 ay kadar...
Eskiden bu forum çok canlıydı.Her konu altına anında yorum gelirdi.Şimdi ise 4 güne 1 yorum geliyor.
Forumda ben yokken birşey mi oldu :eek:ha:

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
sen yokken biz çok değiştik alişan,
gidenler oldu gelenler oldu,
gidipte dönemeyenler,
dönüpte gidemeyenler oldu
işimizde gücümüzde insanlarız,
herkes şu sıralar büyük projelein peşinde
büyük ihtimalle bu yüzde gittiler gidenler
ama biz buradayız,
elimizden geldiğince buralarda olacağız
eğer bir sıkının bir derdin varsa
muhtar ve ekibini rahatsız edebilirsin
(bu otomatik gönderilmiş bir mesajdır. buraya her konu açana otomatik gider)

Hakan Damar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Evet, biraz durgun ama okullar kapandığında canlanır diye düşünüyorum. Biraz daha işi bilen profesyonel insanları çekmeleri gerek. Forum ortalamalarında en az %10'luk profesyonel kitlenin olması gerek ki sorular cevaplansın.

Aksi taktirde Donanım Haber veya R10 gibi konuya girdiğinizde "mesajım bulunsun" yazan ve kimse tarafından banlanmayan zihniyetler ile karşılaşabilirsiniz.

Nedendir bilinmez ama o kadar WM forumunda bulundum burası bana huzur veriyor. :) Kendi isteğimde her gün girip baktığım sanırım nadir sitelerden biri :)

halilarici2

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
İstatislikler bölümü tekrar eklensse anasayfada en son açılan konular vs. daha canlı olabilir.Üşeniyor insan yeeni mesajlara tıklamaya.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Bu aralar biraz sakinleşti.Bunun nedenini bilemiyorum.Özellikle son 2 ayda böyle bir değişiklik var.
Muhtemelen baharın gelmesi ile insanlarda bir rahatlama,gevşeme oldu.Güneş,kuşlar,çiçekler,böcekler diyerekten ormana,denize,ortama aktı üyelerimiz.

soulmy

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
8
"Nerede çokluk, orada ...." diye bir laf vardır. Böyle olması daha iyi, boş verin. :)

Mertcan'K

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
Bu aralar biraz sakinleşti.Bunun nedenini bilemiyorum.Özellikle son 2 ayda böyle bir değişiklik var.
Muhtemelen baharın gelmesi ile insanlarda bir rahatlama,gevşeme oldu.Güneş,kuşlar,çiçekler,böcekler diyerekten ormana,denize,ortama aktı üyelerimiz.

Bence farklı bir nedeni olmalı :| aktif olan forumlarda var çünkü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5