İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forum Sahibi Olan Arkadaşlar İçeri

alp190706

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hitiniz artmazsa görevime son verebilirsiniz, garanti veriyorum hitiniz artacaktır.

Hitinize hit katmak ister misiniz ? +18 ad.lt Premium Hesaplar bölümünüz yok mu ? Doğru yerdesiniz.
  • +18 ad.lt Premium Hesaplar bölümünü çok iyi yönetebilirim her gece 01.00-02.00 arası brazzers ve bir çok ad.lt premium account paylaşımı yaparım brazzers accountlarının hite çok faydası oluyor ben açtığım bloğuma düzenli brazzers hesabı girerek ayda 1k hite ulaşmıştım sonra ilgilenmediğimden dolayı kapattım.

[*]Referanslar ( kendi kodladıklarım )

[*]www.citirlokma.com çalıştığım tatlıcıya ait bir site

[*]www.devacambalkon.com eski çalıştığım bir yer

[*]www.facebookvideoindir.net (Kendim kodlamadım ama site bana ait scripti parayla yazdırdım)2-3 gün önce açtım fakat 22 marta kadar kapalı kalıcak domain transfer işlemi var çünkü.

[*]www.oyunfile.com bi ara hevesle açmıştım sonra ilgilenmedim

[*]htiblog.org vardı fakat kapattım 3-4 haftada 1k hiti görmüştüm içeriklerim özgündü ve genellikle oyun - +18 account -hile - apk - full program vs vs. tarzındaydı .

[*]Site hakkında her türlü yardımda bulunabilirim bölümdeki görevimi çok iyi yaparım.

[*]Her gece bulabildiğim kadar hesap paylaşırım ki en az 10 premium hesap garantisi veriyorum hepside uzun ömürlü olucak.

[*]Kendim hakkında bilgi vermek gerekirse 17 yaşındayım Ankara'da oturuyorum , bi meslek lisesinde bilişim teknolojileri okuyorum. Şuan Samsung Akademi'ye gidiyorum Samsung Laptop-Notebook-Tablet PC Teknik Servis'inde çalışmak için eğitim alıyorum.

[*]PC Teknik Servisle ilgili bir bölümdede görev alabilirim fakat bende kazanç sağlayayım istiyorum çünkü internetteki zamanım az +18 ad.lt premium account hem az zaman gerektiriyor hem de tüm bölümlerden daha çok hit getirir buna emin olun.

[*]Grafik tasarım kursunda 16 ay eğitim gördüm meb onaylı sertifikam var uzman diyemem ama üst düzey diyebiliriz yardımcı olabilirim grafik işlerinde. Yabancı dildende çok iyi olmasada scriptinizde (varsa) yabancı kelimelerin %99 unu çevirebilirim.

[*]Konuda sorularınıza cevap bulamıyorsanız pm, mail, skype veya telefondan görüşebiliriz.

Şartlar :
  • Sitenin içeriği zengin olması yeterli, içerik yok ama yinede görüşelim diyorsanız site incelenip duruma göre dönüş yapılacaktır.

[*]Açtığım konulara link veririm bloğuma yönlendirir bloğumda direk olarak hesapları görebilirler. Yani bloğumda şu şekilde yazı yayınlayacağım http://oyunfile.com/3-mart-brazzers...ee-premium-hesaplar-4-guncel-premium-account/
    içinde o güne ait +18 ad.lt premium accountlar olucak sitenizde açtığım konuya resim bi kaç cümle ve sitemin linkini vereceğim hem siz kazanacaksınız hemde benim sitem birazda olsa tanınmış olucak. Biraz premium hesap paylaşan siteleri gezerseniz bütün sitelerde bu böyledir, hesap paylaşan üye link kısaltır veya kendi bloğuna link verir.
Mail : [email protected]
Tel : 0507 362 2629

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5