İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forum siteleri ADSENSE kullanabilir mi ?

mbugrad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar,
Forum sitelerinde adsense kullanılabilir mi ?

kesin bilgisi olan cevaplarsa sevinirim. O na göre davranacağım çünkü, ban yemek istemem.

erkolay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Telif hakkı sorunu olmadığı sürece forumlarda tabi ki Adsense kullanılmaktadır. vBulletin ile Adsense işbirliği bile var. Bir vBulletin lisans sahibi iseniz panelde görürsünüz zaten.

Eğer "foruma Adsense almak mümkün mü?" diye sormak istiyorsanız, bu da mümkün tabi ki ama düz sitelerle Adsense onayı almak daha kolay diyebilirim. Botlar, forumların anasayfalarını ve kategori/bölüm sayfalarını sevmiyor. Bu nedenle sitenin giriş kısmını blog/portal gibi bir sistemle çalıstırmanızı öneririm. Onay aşamasında biraz daha kolaylık sağlayacaktır.

mbugrad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam, forum içeriği birçok üyesi olan Hisse, borsa analiz, forex ve para piyasaları ile ilgili.

Selam, forumda lisanslı Vbulletin kullanılıyor. içerik borsa, hisse , forex döviz ve para piyasaları ile ilgili birçok kullanıcının üye oldugu bir forum. Sitenin ROOT ana sayfası wordPress blog ve siteadi.com/forum/ dizininde ise forum kurulu. Site sahibinin adsense hesabı onay almadı bu site ile (ilk defa adsense açıyordu) . bende kendi aktif adsense hesabımdan kod oluşturup koydum, bir sakıncası olurmu acaba ?

erkolay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Site, daha önce Adsense'den ban yemedi ise hiçbir sakıncası olmaz. Hayırlı kazançlar.

cleiner

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
2005-2007 yılları arasında forum sitemde adsense kullandım hiç bir sıkıntı yaşamadım.. Hatta pop-up adsense bile kullanıyordum tabi şimdi kullanın demiyorum :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5