İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forum Siteleri Liste

BLadeCombat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Forum Siteleri Liste Halinde 1$

Herkeze Merhaba Arkadaşlar. Uzun Zamandan Beri Dosya Paylaşımı İşiyle Uğraşıyorum.Tabi Dosya Paylaşma İşinde En Büyük Sıkıntı Forum Sitesi Bulmaktır. Bu Sıkıntıyı Uzun Zaman Boyunca Bende Yaşadım Ama Zamanla Elimde Altmışın Üzerinde Paylaşım Yapabileceğim Bir Liste Oluştu. Zamanında Ücret Karşılığı Bir Liste Çok Aramıştım Ama Bulamamıştım. Şimde Böyle Bir Şey Yapmak İstedim Herkeze Faydamız Olsun.Şimdi Diyeceksiniz Herkeze Faydası Olsun Diyosan Bedava Ver Diye Ama Arkadaşlar Kusura Bakmayın Bu Olay Zamanında Beni Çok Yordu. Paylaşım Yapacağınız 60 Siteyide Kullanmaktayım. Sıkıntınız Olmasın.Yok Alırım İşe Yaramız Gibisinden. Türkiye ve Dünyadaki En Büyük
Siteleri Mevcuttur. Yukarıdada Yazdığım Gibi Hepsi Forum Sitesidir ve Yayındadır. Almak İsteyenler PM ile Bana Ulaşabilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5