İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forum sitelerine reklam

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Forum sitelerinde her sayfada bulunacak şekilde footer' a text link vermek istiyorum, tekliflerinizi pr değerleri, site adresi belirterek mesajla yada buraya verebilirsiniz...
Alacağım linkler minimum 3 ay olacaktır bu yüzden buna göre teklif vermenizi istiyorum.

Site hitiniz vs. hiç önemli değil benim için yinede pr3 den az ve 2000 sayfadan az indexi olan yüzlerce link verilmiş link çöplüğüne dönmüş siteler teklif vermesin lütfen.

gurcan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
www.7ex.org
PR4
5ytl/ay - 15ytl/3ay
----
Eğer footerda değil üst tarafta kırmızı linkler gibi görünmesini isterseniz,
10ytl/ay - 25ytl/3ay

Değişik reklam çalışmaları için pm ile bilgi isteyebilirsiniz.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Arkadaşlar site ile ilgili bilgi isteyenlere yanıt verdim ancak reklam konusunda teklif yapanların tekliflerini tek tek değerlendirip alınıp alınamayacağına karar vereceğim ona göre hepinize yanıt vericem bilginiz olsun.

MadLuck

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de ona demiştim zaten :D onun mesajından alıntı yapmadıgım için karışıklık olmuş biraz :)

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
blackboy, ruen, mzk ve ixus' un teklifleri kabul edildi, özel mesaj attım bana banka hesap numaralarını ve email adreslerini vermeyen arkadaşlar lütfen versinki bugün bu işi halledelim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5