İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

forum sitem vbseo

yaso27

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sa arkadaşlar 5 yıllık bir forum sitem var www.forumson.org sitem baya bi gerilerde biz biyerlerde bir yanlışmı yapıyoruz google bir türlü sevmedi siteyi sürekli gerilerde forum vbseo danmı kaynaklı bir durum anlam veremedim yoksa scriptlemi alakalı çözemedim bir türlü eyer bizim yanlış yaptımız bişeyler varsa yardımcı olursanız sevinirim.

elfdaily

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteniz yeni ise siteniz anahtar kelimelerde geride çıkabilir bunun seo ile alakasıda var tabiki ücretli seo desteği veren kişiler var malesef parayı basıp bazı şeyleri yapabiliceksiniz cünkü forum sektörü zor ilerleyen bir sektördür ve rekabet çok bu zamanda benımde forumum var öncelik işiniz hit ve yararlı konu özgün konu paylaşımı olsun daha sonra forumda 10bin üzerinde konu olduğu taktirde seo hizmeti verenlerle konuşup birlikte çalışın yararlı olucaktır.

iyi forumlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5